Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik hirtelen? :O

Miért nem eszik hirtelen? :O

Figyelt kérdés
Eddig a kutyám nagyon jól evett szinte rágás nélkül habzsolta be a kaját(mondjuk ez főleg azért van mert utca kutya volt). 1 hete viszont észre vettük hogy a kacsafejeket elhordja az udvar végébe és ott hagyja (imádja egyébként), a tápot (amit szintén szeret) darabonként rágja meg és a felét ott hagyja. A hangulatán nem látszik hogy levert lenne ezért is nem tudom hogy hirtelen mi lett a baja.
2011. szept. 18. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a fogával vannak problémák, vagy férges (ezt onnan gondolom, hogy utca kutyus volt) ;) állatorvost javaslok.
2011. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem éhes. Telítődött kajával. Ennyi.
2011. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Akiteki ***** válasza:
Bármilyen betegség jele lehet az étvágytalanság. Állatorvos megvizsgálja és megmondja.
2011. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem férges nem lehet mert már 2 éve nálunk van! :) De nem lett volna egy utolsó gondolat. :) Ha arra akarsz célozni hogy túl etetjük nos akkor tévedsz. Nálunk a kutyák megfelelően kapnak enni. Mindenki azt mondja sovány a kutyám, de mit tegyek ha lemozogja. És ő nem az a kutya aki csak úgy túl telítődik, ő az a fajta kutya hogy amíg kaja van előtte addig eszik. De most egy hete nem eszik. Most kapott kaját 4 óra körül mert megnéztük hogy eszik (amúgy csak este szoktak kapni) és még most is megvan. :/ Nem tudom hogy mi lehet vele. Lehet elmegyek vele akkor állatorvoshoz köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 18. 18:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi itt csak találgatni tudunk. Valóban az orvos a megoldás. Lehet bármilyen betegség jele is az étvágytalanság.
2011. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem! Végülis jogos! Csak nem akartam egyből állatorvoshoz fordulni mert mostanában annyit járunk, oda. Oltások, patella ficam, diszplázia (másik kutyán), és még most ez is. :/ Törzsvendégek leszünk lassacskán. :D De hát akkor gondoljátok hogy valami betegség előjele? Mert semmi baja sincsen kicsit élénkebb az átlagosnál de azt hozzá veszem ahhoz hogy szokott ilyen lenni. Lázat nem mértem mert nincsen olyan hőmérőnk amit a kutya feneke után még valaki használni akarna! :D :/
2011. szept. 18. 18:58
 7/11 anonim válasza:

Az étvágytalanság lehet a fog is, de a legtöbb esetben a férgek tehetnek róla.

Általában a legtöbb állatnál az étvágytalanság férgek jelenlétére utal. (Soványság is, a megfelelő etetés mellett)

Orvos mindenképp!

2011. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akiteki ***** válasza:

Az étvágytalanság csak tünet, nem utal a betegségre.

A méhgyulladást is úgy vettem észre a kutyámnál, hogy nem kért vacsorát.

Az állatorvoshoz mi is folyton megyünk, hol egy oltás, hol egy ivartalanítás vagy darázscsípés, spot-n, féreghajtó, toklász... Tavaly nem voltunk két hónapig, mire az állatorvos felhívott: Olyan rég voltak, csak nincs valami baj? :)))

2011. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
xDDD Hát jó! Az is lehet hogy mivel mindent megeszik az udvaron, gondolok itt: mogyoróhéj darabkák, szilva egészbe magvastól, diót darabokba..stb. hogy valami megakadt a belébe vagy csont esetleg!! Szóval ma elmegyünk úgy döntöttem! :)
2011. szept. 19. 15:19
 10/11 Akiteki ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2011. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!