Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet összerakni két...

Jó ötlet összerakni két különböző fajta kutyát? (spicc keverék -> vizsla keverék, mindkettő szuka)

Figyelt kérdés
Azt megjegyzem, hogy a spiccünk eléggé idegenkedő, csak abból ért, ha seprűvel hadonászunk... De a spicc 6,5 a vizsla meg 6 hetes lenne...
2011. szept. 19. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A kutyákat nem különösebben érdekli, hogy a másik milyen fajta. A nevelés a lényeg.
2011. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval! Nevelés kérdése. Az én nagyobbik kutyám sem volt oda nagyon más kutyákért, de amikor megérkezett a kicsi, őt kezdetektől imádta. Sőt, ha a kicsit valamiért megszidjuk akkor közénk áll, gondolom hogy védje, pedig sosem bántjuk egyiküket sem :)
2011. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban csak nevelés kérdése. Meg falkavezérségé. Az alfa (ideális esetben a kutya gazdája) dönti el, hogy ki léphet be a falka területére, és még utána is össze kell szoktatni őket, mert nem biztos hogy elsőre kedvelni fogják egymást. Mondjuk a leírásod alapján úgy hangzik, hogy nem te vagy az alfa. Egyébként a kölyökkutyákkal szemben általában toleránsabbak a felnőtt kutyák. Szerintem mi előtt új kutyust vesztek mellé el kéne menni vele legalább egy rendes kutyasuliba, még nem késő szocializálni. De reméljük így sem lesz semmi baj. Mindenesetre nem azon fog múlni, hogy az egyik spicc a másik vizsla.

Utolsó, nálatok sem te vagy az első helyen a rangsorban:)

2011. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

? neked seprű kell a kutyaneveléshez?!

kélek mgtöbb kutyát ne tegyél tönkre inkább a meglévővel törődjél normálisan!

2011. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem verem meg őt, csakhát elég hozzányúlni... én sem értem mért fél tőle ennyire (már akkor félt amikor elhoztuk), dehát ha valami rosszat csinál, akkor néha hatásos, mert hiába ordítozunk azzal csak a szomszéd kölykök ébresszük fel mindig:)
2011. szept. 24. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!