Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta...

Szerintetek milyen fajta illene hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy energikus, pörgős csaj vagyok. Olyan kutyát szeretnék, akinek nincs túl sok igénye, eljárna velem futni, és remekül megvan kislakásban is. Ja, és gyorsan tanul, kistermetű, és télen szereti ő is a nyugalmat, szívesen hozzám bújik, szeretetre méltó stb....

Lécci mondjátok meg h szerintetek milyen fajta illene hozzám

előre is köszi

xoxo


2011. szept. 20. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Keverék, vagy valami öleb.
2011. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bullterrier. az kicsi,és pörgős,bírja a strapát is. csak nagyon kell fegyelmezni az elejétől fogva.vagy whippet,az utcán rohan mint állat otthon meg egy bújós cica,és ez se nagy testű
2011. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs túl sok igényem, eljárok futni, és remekül megvagyok kislakásban is. Ja, és gyorsan tanulok, kistermetű vagyok, és télen szeretem a nyugalmat, szívesen hozzám bújhatsz, szeretetre méltó stb.... vagyok.


Énfajta illek hozzád.

2011. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy cavalier king charles spániel tökéletes lenne, ha nem gond a hosszú szőr :)
2011. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

17:44

Ezt mire véljem? :'D

a többieknek meg köszönöm szépen a választ, sajnos nekem a bullterrier nem jön be, hosszú szőrű pedig nem jöhet szóba, így kicsit kicsi még a választék, de nagyon szépen köszönöm:))))

2011. szept. 20. 18:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Jajj, most látom, kutyát keresel, nem a gazdáját :). Border Collie. Ír farkashoz képest kistermetű, Palotában jól elfér, szereti a nyugalmat árasztó repülő labdát és szeretetre méltó, minden kívánságod lesi, hozzádbújik, abszolút kispárna.


mail megy

2011. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Border Collie-nak rendesen lekell vezetni a mozgásigényét...! Neki nem elég 1 órás futás kb.


Lássuk csak...amiket ajánlanék: -Mudi

-BullTerrier

2011. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

:D:D:D "nincs túl sok igénye"...:D


pók a sarokban.


ilyen kutyát nem találsz.:)


Minden kutyusnak jár a minimum napi 1 óra séta, de vannak ennél jóval nagyobb mozgásigényű kutyák - lásd az én 2 menhelyim nyáron a 30 fokban EGÉSZ NAP kísér engem ráadásul én bringával megyek.

hazaérek, indulok tovább, a kutyák megint jönnek.:D


És akkor még nem szóltam a kutyasuliról, a kutyás sportokról (sok fajtát szellemileg is le kell fárasztani, nem csak fizikailag...)


És a legszebb az egészben, hogy nem tudhatod előre, milyen kutyust fogsz ki.:)


Amúgy meg az agaraknak ha ki tudod elégíteni a mozgásigényüket, télen bújós kiscicák lesznek...

vagy a vizslák. de azok nem kistestűek.:)


megint csak a menhely lesz a tuti.:)

2011. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Akiteki ***** válasza:

Whippet pont ilyen.

Télen örül, ha a meleg lakásban lehet. De futni imád. Igaz, nem sokat, de napi 1 órát kibír.

Gyorsan tanul és úgy bújik, mint egy cica.

2011. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!! :))) azt, h nincs túl sok igénye, azt nem úgy értettem... :"D hanem nem válogatós kajában, nem nagyon kell a szőrével foglalkozni(mm nem kell naponta fésülni...) elég stramm, pörgős kutya. az, h napi 1 órát kell vele sétálni, egyáltalán nem jelent gondot, sőt...:))) nem úgy értettem, h csak egyszer lemegyek vele futni, azt kész, csak h ő le akar jönni velem futni, mert pl tudom, h egy tacsi erre a posztra nem alkalmas, pedig ő lett volna az első számú jelöltem. a mentális lefárasztással is tisztában vagyok, egyértelmű h járna kutyasuliba, mivel (szerintem) az nagyon jót tesz egy kutyának, okosodik, élvezi:))) de azért köszi a tanácsokat, jól jöttek:))) és pók a sarokban meg van már egy pár xD
2011. szept. 23. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!