Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Részlet fizetésre lehet venni...

Részlet fizetésre lehet venni kutyust? Mopszt szeretnék.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez attól függ,akitől veszed..
2009. ápr. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak részletre vehetsz kiskutyát.Mivel a kölyök kiválasztásakor már adsz foglalót(1. részlet)ami már megtörténhet pár hetesen,de volt már rá példa hogy "hasban" foglalóztak kölyköt,majd ha már viszed,én 8 hetes kor előtt nem adom ki a kezemből akkor fizeted a fenn maradó összeget(2. részlet),de ha ez sem elég akkor addig a törzskönyvet nem adom oda míg a teljes vételárat kinem fizeted ez már lehet3. vagy 4. részlet is.De az a javaslatom,hogy a kutya vásárlás legyen átgondolt mert akár10-15 évre szólhat,tehát előtte tájékozódj az adott fajtával kapcsolatban,menj el több tenyésztőhöz és ne az ár legyen az elsődleges szempont!Hanem nézd meg a körülményeket,hogy tartja a kutyákat,nézd meg a kutyák és a tenyésztő kapcsolatát!Ez elég időt igénybe fog venni,hogy közben összegyűjtsd a kölyökre a pénzt és nem fogsz beleugrani egy meggondolatlan vásárlásba.Sok sikert!
2009. ápr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 cintia2005 ***** válasza:
Szerintem ez bizalom kérdése is.Az nem rossz ötlet amit az elöttem szóló írt.Én pl.egy olyan tenyésztőtől veszem a kutyust aki nem kér foglalót és mégis félre teszi nekem a kutyust amit kiválasztok (itt a bizalom).Elhozatalkor megbeszéljük,hogy mennyit adok, írunk egy szerződést a fent maradó rész kifizetéséről.
2009. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!