Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyet vegyek? (Kérdésed túl...

Milyet vegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

egy 1 és fél éves Boxer-nek milyen kutyatápot adjak

és mennyit belőle


2011. szept. 21. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb tápot vegyed neki amit megvehetsz.

Acana, meg josera ezekről lehet olvasni hogy jófajták.

A csomaglosára rá van írva, hogy ennyi meg ennyi kilos kutyának ennyi meg ennyi gramm táp kell naponta (nem étkezésenként, hanem naponta)

Bármilyen táp mellet döntesz, nagy kiszerelést vegyél, mert ugy legtöbbször olcsóbb.

2011. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én boxeremet Acanával etetem, amúgy a csomagolásra rá van írva, hogy mennyit kell. Mondjuk azt nem feltétlen kell betartani, hiszen csak iránymutató. Figyelni kell a súlyát és tudni fogod, hogy több kell neki, vagy esetleg kevesebb. Érdemes webáruházból rendelni, mert nagyon jó akciókat lehet kifogni.
2011. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Acana, Orijen, ezek tényleg jók.

De én már túl vagyok azon, hogy csak tápot adok neki, a napi 2 etetésből az egyik mindig hús, vagy rizs zöldséggel.

2011. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!