Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táp lenne a legjobb...

Milyen táp lenne a legjobb egy csau csau kutyának?

Figyelt kérdés
Eddig Hills-t kapott de most szeretnék váltani, mert már régóta ezt eszik és szerintem jót tenne neki egy kis változatosság. Eddig a Royal Canin és Acana tápokon gondolkodom, de még bizonytalan vagyok.
2011. szept. 21. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 kutyám van. 2 Puli fajtatiszta és 2 keverék. Nálam Brit tápot kapnak, kutya konzerv étel maradék, meg van ilyen tepertős tápkiegésszítű azt meg reggel kapják. De amúgy szerintem a Royal Canin jó lesz neki. Én az venném.
2011. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én acanát veszek a kutyámnak és szereti jó minőségű is... én kimérve veszem és úgy olcsóbb..
2011. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a kutyám kicsit válogatós azért vagyok bizonytalan. Ha olyan kaját kap amit nem szeret akkor inkább napokig nem eszik semmit.
2011. szept. 21. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
A kutyád nem válogatós, csak el van kényeztetve. Ha csak azért akarsz más tápot, mert szerinted változatosságra van szüksége, fölösleges váltanod.
2011. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dominc válasza:
A Pro Plan Sensitive nagyon jó választás,Lazac hús az alap összetevő,elképesztően jó szőrminőséget produkál,ráadásul nagyon jó gyulladás csökkentő hatása is van(omega 3),emeltt az összetevők aránya és minősége szerintem a legjobb a piacon(nem hiába a legtradicionálisabb gyártó produktuma).Chow-chow esetében az alj szőrzet is dúsabbá válik általában.
2011. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!