Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyám tegnap lefialt 6...

Yorki kutyám tegnap lefialt 6 kölyök lett de ebböl 2 olyan tacsko formáju és világosbarna. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 13:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Hoppá.:)

Lehet, hogy kicsit félrepillantott a kutyusod?:D

Ez a kettő még miben különbözik? Méretben esetleg?

2009. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen nagyobak és világosbarnák
2009. ápr. 25. 14:48
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,h a te kutyád "nézett félre". Nem tudom,h törzskönyves állat-e, illetve,h tenyésztőtől való-e?

Mert ha nem akkor igen csak valószínű,h nem fajtatiszta állatról van szó, és a kiskutyák közül ez a kettő a nagyszülőre üt. De ugyan ez megeshet az apakutyával is. Lehet,h az nem fajtatiszta.

2009. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Olyanról is hallottam már, hogy az anya két kannal is összeakadt és mindkettő megtermékenyítette. Magyarán egy terhesség alatt két apától születtek kölykei.
2009. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem törzskönyves és velem van a lakásban igy biztos hogy más kutyával nem volt
2009. ápr. 25. 14:59
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jelent semmit hogy kissé elütnek a többitől!Majd 6-8 hetesen meglátod milyenek lesznek!:)1napos kiskutyán még nem látszik hogy fajtatiszta-e!Nálunk a németjuhásznak volt egy barna kölyke az 5 fekete között!Megilyedtem én is pedig tudtam hogy nem volt más kankutya a közelében csak az az egy amivel fedeztettem.Ráadásul törzskönyvezett volt az enyém és a kan kutya is!Nagyon szép ordas németjuhász lett belőle!:)
2009. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tom de yorkihoz egyáltalán nem hasonlitanak. nem tudom mit csináljak velük. igy tuti nem tom öket eladni.
2009. ápr. 25. 17:36
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vagy a te kutyád, vagy a kan, akivel fedeztettél nem fajtatiszta, még ha hasonlítanak is a yorkikhoz. Itt az élő példa, miért nem kell törzskönyv nélkül kutyát venni, ráadásul szaporítani. Azok a szerencsétlenek MIATTAD jöttek a világra, úgyhogy szerintem ne azon gondolkozz, hogy nem tudsz értük pénzt kicsikarni.
2009. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Na mégegy felelős állattartó.Ha nincs tk-je,akkor "papíron" nem fajtatiszta,ergo simán lehet,hogy az egyik nagyszülő,vagy dédszülő tulajdonságai most jönnek ki.Tök érdekes,hogy az a problémád,hogy nem tudod majd eladni.vicc az egész,mennyiért adod,hm 15-20 ezer?Gratulálok!
2009. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
biztos fajtisza mert ugy néz ki mint egy yorki sétátatásnál is mindég megdicsérik az emberek. johogy azon gondolozom menyiért tudom eladni nekem is kel a pénz.
2009. ápr. 25. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!