Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is jó lenne, ha...

Szerintetek is jó lenne, ha belehetne vinni kutyákat áruházakba, egyéb ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
Én úgy magammal vinném p tescoba ha vásárolunk,de hát sajnos nem lehet.Már azon gondolkodtam, hogy ki kéne képezni valahogy, hogy beengedjék a boltokba , pl mint a vakvezető kutyák, csak hát nekem hálistennek nincs gond a látásommal. Vélemények? Nem lenne jó egy ilyen vizsga? Vagy ha mondjuk egy engedelmességi vizsgával bevihető lenne a kutya a boltba? Vélemények?
2011. szept. 23. 22:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

vakevezető az ok.

de a többi nem

2011. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Jaj én is nagyon szeretném, hogy magammal vihessem bárhová!De vakvezetö vizsgát elég körülményes megszerezni. :)
2011. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb helyre beviheted (az enyém óriástestű mégis bemegyek vele).

Természetesen nem élelmiszerboltba. Oda nem azért nem mehet a kutya mert szófogadatlan, hanem élelmiszerhigiéniai okoból

2011. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
ja hát végülis igen , tekintettel kell lenni a többi emberre is, akik nem szeretik a kutyákat, meg hát valóban a higiénia.. bár szerintem a kutyák tisztábbak mint néhány ember:)...
2011. szept. 23. 22:52
 5/24 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: nekem staffim van. egyébként sorolnál pár boltot ahova beviheted? pl plaza vagy ilyesmi helyek?
2011. szept. 23. 22:53
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszerboltba higiéniai okokra hivatkozva nem viheted be de Magyarországon plázákba/állatkertbe stb se viheted míg tőlünk nyugatra szinte bárhova be lehet velük menni...
2011. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

állatkertbe sehol nem viheted. nyugaton se.

Én sok plázába már bementem a nagykutyámmal. Ha nincs kint a matrica,hogy tilos,akkor nem küldhetnek ki.

2011. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%
Azért a legtöbb helyre nem célszerű bevinni. Vagy mégis hogy? Megvár, amíg ruhát próbálsz? Szóval érted... egy kutya lerámolja a polcot, ha olyanja van, és nem figyelsz oda egy percre.
2011. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne már...Bécsben simán bengédék velem a kutyám és mikor Londonban éltünk havonta egyszer elmentünk állatkertbe és mindig beengedték igaz ez 5 éve volt de nem hiszem, hogy azóta változott volna..
2011. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy normálisan nevelt kutya nem rámol... az osztrákoknál sok ruhaüzletben víz is van kitéve a kutyáknak és nyugodtan be lehet vinni őket..
2011. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!