Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jó ötletek olyan vállalkozásra...

Jó ötletek olyan vállalkozásra amik a jelenlegi helyzetben is stabilan megy? 4-5 millió Forintból ha belehetne indítani? Az üzlethelyiség az adott, Heves megyében van!

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
klasszikus a kocsma. Tuti jól megy a mai helyzetben..
2011. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem lévőhöz. Én is sörözővel kezdtem anno a vállalkozásomat, ma már számtalan étterem és kávézó van a tulajdonomban itthon és külföldön is. 4-5 millió Forintból azért nem csak egy sima kocsmára futja, és ha szeretnél bevételt akkor eleve nem nyitsz "kocsmát". Remélem a bérleményed Egerben található, ott esélyesebb a fent maradás. De legyen egy jó ötleted, egy jó design és egyjó marketing, na meg persze minőségi választék.
2011. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
csinálj céggondozó irodát - hatalmas érdeklődés, óriási piac, nagyon jó lové és mindenre kitanítanak ingyen na é spersze a legjobb része ha jó ember vagy nagyon hálás feladat...
2011. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is valamilyen vendéglátóipari egységre szavazok. nemrég nyitottam fagyizót és elég szépen eléldegélek belőle...és nem feltétlen kell hozzá 4-5 millió forint, ha már van üzlethelyiség.
2011. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!