Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek tényleg van...

Szerintetek tényleg van pofájuk bevezetni a kutyaadót?

Figyelt kérdés
Egyébként macskából kétszer annyi van mint kutyából és görényből is nagyon sok van.
2011. szept. 24. 20:18
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenen már meg sem kéne lepődni de komolyan. Levegő vétel adó sem lepne már meg b*ssza meg.
2011. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
50%
Erről még nem is halottam, de nagyon remélem h nem lesz belőle semmi!
2011. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
50%
Remélem igen. Azért dolgozták ki az állatvédő szervezetek és a MÁK, hogy végre csökkenteni lehessen a sok kidobott kutyát. Chippelt és ivartalanított kutyáknak nem kell fizetni. Így mindenkinek érdeke lesz ivartalanítani az állatot (az adó ezért lesz 1 ivartalanítás ára. Ha valaki nem akarja minden évben kifizetni,akkor megcsináltatja. A befolyt pénzt pedig a MÁK és az állatvédő szervezetek ivartalanítási akcuókra költik)
2011. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
75%
Nem lepődnék meg rajta ha bevezetnék, de ha van valakinek egy kutyája akit nagyon szeret és nincs pénze kutyaadót fizetni akkor most kirakja a kutyáját az utcára vagy mit csinál?
2011. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam a mamámtól, hogy régen is volt ilyen...
2011. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
81%

Miért nincs macska adó ennyi erővel??

Am. igen valószínű hogy befogják. De ezzel max annyit érnek el hogy több lesz az utcára kidobott kutya.!

2011. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

Én olyan helyen lakosm, ahol akciósan sincs pénze az embereknek ivartalanítani az állatot, szóval egyszerűbb lesz kidobni őket az utcára.

A kommunizmus alatt kísérleteztek adóval, és akkor megnőtt a kóbor állatok száma!

Ráadásul ahogy mondtam, miért csak kutyaadó???

Macskából kétszer annyi van mint kutyából!!!

Ők miért nem fizetnek?

És a vadászgörény miért marad ki? Ez így nem korrekt.

Olyan, mintha a magyar fizetne adót, a cigány, német, görög stb. nemzetiség meg nem, csak azon az alapon, hogy Mo-n élő kisebbségnek vallja magát a szavazáskor.

2011. szept. 24. 20:26
 8/55 anonim ***** válasza:
Már Németországba és más országokba is van kutyaadó!
2011. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
48%

Én is remélem, hogy igen.

Rohadtul unom, hogy kutyák ezrei sínylődnek gazdátlanul, menhelyeken, utcákon.

Örülnék, ha felfognák az emberek, hogy a kutyatartás felelősséggel jár. És így talán nem fogják agyba főbe elletni a kutyáikat az emberek.

2011. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
67%
Igen az első évben több lesz. Ezt a törvényt kidolgoző állatvédő szervezetek is tudták,de be kell vállalni. Utána viszont jobb lesz. Chippes kutyát nem lehet csak úgy kidobni,le lehet verni a költségét a volt gazdán. És ha sokkal több kutya van ivartalanítva, akkor kevesebb lesz a menhelyeken is.
2011. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!