Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanították a kutyámat,...

Ivartalanították a kutyámat, de a doki nem kérte el az oltási könyvét. Ennek már egy éve és ha esetleg a kutyaadót bevezetik, akkor hogy fogom tudni igazolni, hogy ivartalan a szuka kutyám?

Figyelt kérdés
Utólag megkérhetem az orvost, hogy írja bele?
2011. jún. 25. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz és nézzétek meg a számítógépben biztosan nyilván van tartva hogy mikor mit csinált.egyébként az enyém is ivartalanított és neki sincs benne az orvosi pecsét és aláírás hogy ivartalan pedig szerepel az oltási könyvében sőt még az útlevelében is.de én is meglátogatom az orvosunkat hogy pecsételje és írja alá.
2011. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, beszélek vele. Nekem ismerősöm ajánlotta ezt az ovost, hogy olcsó. Ráadásul jött a kutyáért és vissza is hozta, mert akkor nem volt itthon a kocsink.
2011. jún. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!