Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék állatkínzást...

Hol tudnék állatkínzást bejelenteni? Telefonszára gondoltam.

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm hívott az este folyamán , hogy szomszédjukban egy szegény kutya dróttal kikötve , csont soványan van. És ráadásul folyamatosan bántalmazzák. Neki szeretnék segíteni , ill. a kutyának.

Ha tudtok adni tel. számot kérlek írjatok.


2009. ápr. 26. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miután nem írtad hol van helyileg ez a szerencsétlen kutya,így nehéz. De a polgármesteri hivatalban,vagy a menhelyen próbáld meg.
2009. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a z oldal talán segít:

[link]

2009. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi csak nagyon ideges vagyok. Somogy megye Porrogszentkirály .
2009. ápr. 26. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na igen,a rendőrség nem jutott eszembe. Remélem sikerül segíteni azon a szerencsétlen jószágon... :(

(1.voltam)

2009. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kisebb helyiség így nem biztos, hogy van ezzel foglalkozó szervezet. Menj a rendőrségre vagy a polgármesteri hivatalba, bár ott inkább szabálysértéseket jelentenek be, ez pedig bűncselekmény! Nagyon szép tőled, hogy foglalkozol a dologgal!
2009. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen , nem messze lakom Porrogtól de sajnos már voltam párszor a hivatalban és kinevettek , hogy ilyen dologgal nem foglalkoznak mennyek az állatvédőkhöz. haha

de rendesek , köszönöm azért . Imádom az állatokat ,és védem is őket ahogy tudom . Sztem személyesen fogok elmenni. Minden jót.

2009. ápr. 26. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!