Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért enné/eszi meg a kutya a...

Miért enné/eszi meg a kutya a saját ürülékét?

Figyelt kérdés
vagy épp hányását :S
2011. szept. 24. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha a hányását eszi meg az teljesen normális de, ha az ürülékét... olyat még én sem láttam....... lehet hogy beteg
2011. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sok helyen olvastam,h az sem gáz,nade..olyan gusztustalan.és mikor mondom neki,h nemszabad!!!!! akkor néz rám nagy bociszemekkel... egyébként ha már a hányását eszi,az sem természetes szerintem,hisz hányt...
2011. szept. 24. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában kölyökkorból hozott rossz szokás miatt. Sajnos erről leszoktatni nem lehet. Olvastam olyat is, hogy vitaminhiány miatt. Úgy figyeltem meg, ha van előtte mindég valami kaja, vagy száraztáp akkor nem csinálják.
2011. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát leginkább amiatt aggódok,h miért hányt már megint...egy hete volt oltva..de egyébként jó a közérzete,játékos... féreghajtót kapott már 2x. 2hetente.
2011. szept. 24. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Na hát aki azt írta,hogy ezen nem lehet változtatni arra inkább ne is hallgass... Hányásra éppen nem tudom,de az ürüléket ha meglátod fújd le pl kutyaboltban kapható rágás ellen spray-vel,vagy tegyél 1-2 dl ecetet 1l vízve és azzal permetezd be. garantáltan nem fogja megenni a végterméket! De szerintem ez rossz szokás és/vagy vitaminhiány. Milyen tápot etetsz? Lehet annak a minősége nem éppen megfelelő! Sok sikert a leszoktatáshoz!:))
2011. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!