Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol Cocker Spánielemnek mi...

Angol Cocker Spánielemnek mi baja lehet? (Kérdés lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma kint voltam az udvaron amikor a Spánielemnél láttom hogy a külső ball pofáján enyhén bevan dagadva neki.Mi lehet a baja?Elmúlik idővel vagy vigyem orvoshoz?


2011. aug. 1. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Belenéztél a szájába? Íny, idegen test, sérülés?
2011. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nincs semmi mintha egy szálka vagy valami, ált volna bele de nem találtam benne semmitse..Benéztem a szájába nem láttam mást, mint amikor máskor belenézek.. (néha megnézem a fogai állapotát) nemtudom mi lehet ez..Sztem holnapig várok és ha nem mulik el délután elviszem állatorvoshoz..
2011. aug. 1. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
igy nehéz..darázs nem csipte meg?
2011. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemhiszem..A fogínybetegség a felnőtt kutyák 70 százalékát érinti. E problémát a fogak közé szorult etelmaradványban tenyésző baktériumok okozzák. Szigorú foghigiéniával, vagyis a fogak mindennapos tisztításával a fogínybetegségeket meg lehet előzni. A betegség állapotának első jele gyakran a rossz lehelet, amit fájó, gyulladt fogíny követi. Ha ezt nem kezelik, a fog szuvasodni kezd.
2011. aug. 1. 19:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt találtam..
2011. aug. 1. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha olyasmit láttál, hogy megszúrta valami, nem kell, hogy benne legyen. Darázs is megszúrhatta. Allergia ellen adjál be neki valamit.
2011. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nézd meg a száján a redőket! Ahogy az alsó szája széle "kanyarog", vannak benne olyan részek, ahol a bőr beredősödik és ott be tud rohadni... fogd meg óvatosan a szája szélét, simítsd ki, szagold meg és nézd meg, ha kicsit gennyes vagy ilyesmi, akkor állatorvos és ki kell tisztítani neki. Tipikus spánieles probléma...
2011. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket.Mára elmúlt a dudor a száján sztem majd veszünk neki olyan fogtisztitós szarságot aztán kész..Csak megijedtem mert a kiskutyám már nagyon rég óta megvan de még soha nem volt a pofikályával ilyen..Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 2. 10:27
 9/9 anonim válasza:

Nekem is angol cocker spánielem van. Már egy ideje többször is jelentkezik nála ez a probléma. De még nem tudtuk megállapítani, hogy mi baja lehet :/


19/L

2011. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!