Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi tetszik egyes embereknek a...

Mi tetszik egyes embereknek a kifejezetett taszító külsejű és a szelektált tenyésztés során elkorcsult fajtákban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a bullterrierre, az angol bulldogra és mopszra többek között.
2009. ápr. 26. 12:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell közömbösíteni az hogy neked mi a csúnya, másnak nem biztos hogy az !

Én itt amilyen kutyákat felsoroltál mindet szépnek látom.

Kivéve a csivit , ő nekem nem jön be.

Pont most készülök egy bullterriert vásárolni , és nagyon nagyon szépnek látom őket.

Pont mert olyan gyönyörü "tojás" feje van !

Nekem a meg a havanese meg a boli nem tetszik!

Bocs de nem!

2009. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

A bullterrier fejformája a kutyaviadalokra való évszázados szelekció során lett ilyen.

"Game"kutyák tulajdonosaival beszélgettem sokat,ők mondták,hogy a bull fejéről szinte lecsúszik a másik fogása harc közben.

2009. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
Nekem bullterrierem van, de az angol,francia bulldog és a mopsz is tetszik nekem :) Nem mindig a külső számít, nekem meg pont ezért tetszenek részben, mert másnak nem. Én azokat a kutyákat sajnálom akiket folyton kozmetikushoz visznek, meg fodrászhoz s kiöltöztetik őket masnit raknak a fejükre , naponta agyonmossák és agyonfésülik őket stb. na számomra ez a furcsa nem az, hogy léteznek nem megszokott külsejű kutyák, ja létezik egy kutyafajta amelyik nekem se tetszik a kínai kopaszkutya, olyan mintha kopasz macska lenne...
2009. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%
Attól, hogy masnit raknak a kutya szőrébe, nem döglik meg (már bocsánat), de attól viszont igen, hogy már szülni sem tud és simán pl. megfullad. Az nem baj, hogy tetszik, az a baj, hogy nem veszitek észre, hogy ami nektek extrém furcsaság, az nekik, a kutyáknak szenvedés... :S
2009. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%
Azért ennyire nem drasztikus a helyzet, van elég mopsz és angol illetve francia bulldog is ! Amúgy meg a bullterrier pl az egyik legszívósabb kutya és nagyon kevés betegségre hajlamos, most nincs kedvem keresgélni, de szinte mindegyik fajtának megvan a gyengesége, van amelyik fajta hamar megvakul, asztmás lesz,cukorbeteg stb... Ha neked lenne 4 gyereked és egyik nem lenne olyan egeszséges mint a többi, vagy csúnyább lenne szegény akkor azt nem szeretnéd? És az okoskodók szerint mi lenne a megoldás? senki ne tartson ilyen "taszító" külsejű kutyákat? altassák el az összes ilyen kutyát a világon? nekem pl az unalmas, hétköznapi kutyák nem tetszenek, németjuhász, pincsi, labrador(szeretem őket mint minden kutyát de ha ingyen adnák se kéne) ... minden harmadike embernek ilyen van, mégse foglalkozok más kutyájával, a kérdező is foglalkozzon a sajátjával szerintem.
2009. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%
Nekem mudim van, egyáltalán nem unalmas, hanem nagyon különleges, fajtára hajlamos betegségek nem ismertek nála. Ilyen kutyákat nem kellett volna kitenyészteni... És az emberek tudnák, hogy ezeknek a kutyáknak rossz akkor nem vennének->így nem születnénak a kiskutyák igény hiányában. De hát ez van, ahogy az előző megmondta. Egy "unalmas, átlagos" kinézetű kutya nem jó... Nem baj, hogy többet él és boldogabb, nem fullad meg 300 méter futástól és nem kell megcsászározni hogy az 1 db kicsinye megszülethessen, és nem 8 év az átlagéletkora, és nem csak szobadísznek jó, hanem át tud ugrani egy akadályt, és tud futni meg terelni meg mindent... De ha nem extra akkor már nem is jó. Ilyenek vagytok... Ez nagyon elszomorító.
2009. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy amiket felsoroltál, divatkutyák, szóval nem olyan ritkák, minden harmadik gazdag embernek ilyenjei vannak. Mopsz, yorki stb. Különben nem szaporítanák őket... Inkább legyen egy sz@r, unalmas kutyám, ha velem él 20 évig és nem szenved 15 fok fölött a légzésével... Amúgy meg a nagy okosságoddal tudhatnád, hogy rengeteg ritka és nem unalmas kutya létezik akinek nem kell szenvednie a tulajdonságai miatt...
2009. szept. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%
Akinek nem tetszik annak minek kell magyarázni? Meggyőzni úgy sem lehet! Meg nem is akarom!
2009. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%
Ez olyan dolog hogy nem minden ember szép, de attól még őket is szereti valaki, nem?
2009. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon okos vagy gondolom azért mert olyan sokat tudsz erről a kutya fajtáról, igaz? Szerintem te ne tarts angol bulldogot, de ne is foglalkozz vele annyit. Mi közöd hozzá hogy kinek mi tetszik benne? Az a lényeg hogy te nem akarsz és kész! Kifejezetten ellenséges vagy a fajtával szemben, amire semmi okod!Foglalkozz magaddal inkább! Meg a saját kutyáddal, aki gondolom gyönyörű, és semmi betegségben nem fog szenvedni élete folyamán, és végelgyengülésben fog meghalni!
2009. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!