Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy yorkinak?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket,hogy segítsetek!

Tudom sok ilyen kérdés van.

De milyen nevet adnátok egy yorkinak??Még nincs meg,de szeretném előre letudni,mert ez a legnehezebb:)Minden kutyanévnaptárt átnéztem,de nem találtam kedvemre valót:S

Ne legyen yoyo,fifi..stb. Valami ritka név kellene.Szuka kutyusnak.Köszönöm előre,bízom bennetek!:D


2011. szept. 25. 16:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Utolsó!Nem erre voltam kíváncsi!

Amúgy sem érdekel,hogy az 5milliomodik kutya.Ha én olyan kutyát szeretnék,olyat fogok venni.Aranyos és kicsi.Mivel szeret utazni,könnyen felkapom,kocsibaültetem és megyünk.Nehéz lenne ezt egy bernáthegyivel megtenni...Ha neked ez a véleményed,tartsd meg MAGADNAK!Több ilyen választ nem kérek!Köszönöm!Meg szerintem elég érthetően feltettem a kérdést.Neked milyen kutyád van(utolsó)??

2011. szept. 25. 18:55
 12/20 anonim ***** válasza:
Tibeti terrier un kedves kérdező..:) Te tetted fel a kérdést nem mondtad ,hogy csak az írjon akinek bejön a yorkie és igenis elmondhatom a véleményem ezt viseld el ez egy ilyen oldal...ha felteszed kaphatsz ilyen válaszokat is és mellesleg örülhetsz ,hogy nem fejtem ki bővebben a véleményem...vajon tudod róla ,hogy akármilyen kicsi testéhez képest igenis nagy a mozgás igénye attól mert divatöleb?Ahogy látom a "cukcsimukcsi" válaszodból úgyis a fejedre fog nőni ....el ne felejts venni neki csilivili csatot swarowskys nyakörvecskét fogkefe parfümöcske emr még a végén összedől a világ...érdekes a csivava a pincsi és még sok kis termetű kutya van...azért kell neked a yorkie mert baromira nagy divat...példának okáért az én kutyusom 4 hónapos és van a házban egy yorkie meg ő hát az enyém körül nagyobb a felhajtás mert nem tucat azt látsz minden sarkon de sok szerencsét hozzá...olvass azért utána milyen igényei vannak de tudod mit hogy ne rinyálj névként: Masni
2011. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen tudom milyen mozgásigénye van,hiszen terrier...Ruhát sem fogok venni neki,mert házba lesz,mellesleg kertes házunk van!;)És elfogadom,hogy nem mindenki szereti,de pl.falunk kevés van,mert mindenki nagytestűt vesz.Már van egy keverék kutyusom is.Nem fog a fejemre nőne,ne aggódj.Én meg itt nem fogok veled leállni veszekedni!:)Leírtad amit akartál,oké.De nekem akkor is ilyen kutyám lesz:DFékezhetetlen vagyok.Nem divatkutyaként fogom tartani.Nehogy már te oktass ki.
2011. szept. 25. 19:10
 14/20 anonim ***** válasza:
"Tudom sok ilyen kérdés van." akkor keresgélj ár azok közül vazze -.-" ne tedd fel a tömegkutyádról a tömegkérdést...jézus
2011. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Mézi, Mia, Maya, Daisy, Lili
2011. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

De utálom az ilyen embereket akik a gazdáik miatt minősítenek egy kutyafajtát.... mert a sok plázamacska szilikonnal és pink rucival a hóna alatt mászkál nyomorult kutyával az nem a kutya hibája! Könyörgöm, ne a kutyát szidjátok érte!

Az én kutyim se nem hisztis, se nem agresszív, jó kennelből való, és kettővel több lába van közlekedni mint nekem, ergo cipelésről nálunk szó sincs. Imád futkározni a fűben, életvidám, jó idegrendszerű, soha nem hallottunk tőle egy kukkot sem éjszaka.

Ennyi erővel minősíthetnénk a pitbullt vagy a dobermannt is idegbetegnek...

Na offnak vége, kedves kérdező, az én kutyusom neve Bella olaszul szépet jelent^^ De nekem még tetszik a Sophie, Maya, Kyra...

2011. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó,biztos szép a kutyád,ha lehetőség van rá küldenél róla képet??:)Szép nevet választottál:)

Köszi utcsó előtti,mindenkinek ment a zöld mancs;)

2011. szept. 26. 20:18
 18/20 anonim ***** válasza:
Yoda :)
2011. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%

Köszönöm :) Itt van a kép is róla :)

[link]

2011. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Jajj,de aranyos!:)Nagyon szép kutyus:P

Köszi utcsó előtti:)Ment a zöld mancs mindenkinek!=)

2011. szept. 29. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!