Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyánál normális ha...

Egy kutyánál normális ha besötétedik?

Figyelt kérdés
Mamámék kutyája vmi német juhasz keverék és eddig barna színű volt most peddig már fekete a háta...5-6 éves körül van..kan kutya..és az egész testén ami eddig barna volt most fekete..nagyon durván nézz ki..mintha nem is ő lenne...
2011. szept. 25. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

A szőr színe idővel változhat, de szerintem nem ilyen extrém módon.

Nem lehet, hogy azért sötétedett be, mert nincs tisztítva a szőre, és egyre piszkosabb, zsírosabb?

(Vagy lehet az előző kutyát valami baleset érte, és a nagyszülők beszereztek helyette egy másikat.)

2011. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

nemtudom, de hogy te nem tudsz írni az biztos!!!!!


Tanulj meg írni!!! Buta

2011. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha már 5-6 éves, akkor nem kicsi az esély hogy csak úgy besötétedett.. van hogy egy kis kutya színe idővel besötétedik de ő már felnőtt kutya.. lehet van valami baj vele.. vagy lecserélték.. kérdezz utána mi lett vele
2011. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg kéne fürdetni...
2011. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem érte valamilyen trauma?


pl: nekem van egy ismerősöm, aki mesélte hogy a haverjai azzal szoktak szórakozni hogy egy 5 literes befőttes üvegbe beleteszik a macskát, rá zárják a kupakot és ki teszik a sínekre.

mikor jön a vonat a macska el akar menekülni de nem tud mivel benne az üvegben, akkora sokk hatás éri mikor elhúz felette a vonat 25-30 szerelvénnyel hogy pár nap múlva totál be őszül.


ez egy szar példa, de ezzel csak azt akartam mondani hogy hirtelen szőr szín változás idegi alapon is lehet,de szerintem ami a legvaloszínűbb az a kutya genetikája lehet pl. egy hibás gén .

2011. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megnézni, mivel etetitek, mert hathat a szőr minőségére, mindenesetre én állatorvost kérdeznék, mert jelezhet bujkáló betegséget, ha viszont lassú, fokozatos volt az átmenet, és szemmel láthatóan jól van, nem aggódnék.
2011. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az tuti hogy nem koszos ..nem is zsíros..tiszta jó tapintású..fokozatosan sötétedett be..nem egyik napról a másikra..,trauma se érhette..tök egészséges kutya..játékos meg minden..mamámék mindig konyhai kosztot táppal adnak neki már kis kora óta és ez most nyáron kezdődött nála..hát nem tudom mi lehet..
2011. szept. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!