Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám a szőnyeget folyton...

Kutyám a szőnyeget folyton lepisili. Mosás után is. Távoltartó spray segíthet?

Figyelt kérdés
nem bírja elviselni a földön a textilt, mindenre rápisil... pedig szobatiszta!! ha nincs a földön semmi, nincs semmi gond, de csupasz a lakás. távoltartó spray használhat?
2011. szept. 29. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
nevelés és orvosi kivizsgálás segít...és még valami, ha a szőnyeget lepisili rendszeresen, akkor minden csak nem szobatiszta
2011. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát, pedig ha nincs textil a földön, akkor soha nem pisil be... szóval nemhiszem, hogy orvosi kivizsgálás, azt észrevettem volna.. nevelés meg, elmondtam már párszor neki hogy nem szabad, kint mindig megjutalmaztam amikor kint pisilt (már nyilván nem, 5 éve szobatiszta), de most letettem egy vadi új szőnyeget, és ezt is rögtön lepisilte..
2011. szept. 29. 15:51
 3/6 A kérdező kommentje:
ja, és ezért nincs is szőnyegünk már nagyon régóta, úgyhogy hadd nevezzem szobatisztának, mert amúgy ügyes.. :)
2011. szept. 29. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szobatisztaságot nem kell ide belekeverni. Ez nem vizeletürítési indítékkal történő pisilés, hanem területjelölés. Nálunk is van ilyen. 7 éves fiú spániel, nem wc-zik be a házba, de jelöl néha. Mi is hülyét kapunk tőle.
2011. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Neveljétek meg rendesen, úgy általánosságban, mert most úgy érzi, bármit megtehet, azt is, hogy a szőnyegre pisil. Hogy ő miért gondolja úgy, hogy neki oda kell pisilni, az szinte mindegy, mert ha helyreáll a rend, és ti lesztek a falkavezérek, akkor nagyon gyorsan abba fogja hagyni.

Addig is büntessétek meg, ha rajtakapjátok. Nem ejnyebejnye, meg fenékenbillentés, hanem nagy pofon, határozott tiltás, elzárás, vagy akármi, ami használ.

2011. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagy pofon? biztos...
2011. szept. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!