Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rohanjak vele orvoshoz vagy...

Rohanjak vele orvoshoz vagy nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
11 hetes kutyusom lerágta egyik szőr állatkának az orrát és valószínű le is nyelte az egész nem volt több csak egy kis szövetből való rénszarvas orr nincs az egész 1cm x 1cm... de lehet ettől vmi baja? :SSS :((((
2011. szept. 29. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki fog jönni a következő kakilás alkalmával..
2011. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Nekem is volt plüss rénszarvasom, az én kutyám az egész piros sálat benyelte, ami rajta volt. Két nap múlva kikakilta.
2011. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj. Át megy majd rajta és ki kakilja.
2011. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a fél cipődet megeszi!zoknit,játékot.
2011. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen :) akkor megnyugszom :DD
2011. szept. 29. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem kiköpdöste. A mi kutyánk egyszer egy kék szatyor darabot evett meg. Simán végig ment rajta. Ha eszik rendesen és nem hány, nem látszik betegnek akkor hagyd. Bár ez mérettőlé és fajtától is függ, hogy melyik hogy reagál rá. De szerintem semmi baja sem lesz. A szomszéd kutyája régen a macimat tépte szét és ette meg:/ Túlélte:) Hál istennek a macim is csak a szemeit és a teste egy részén a szőrt vesztette el és javítható volt:D
2011. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Staffordshire terrier :D szörnyeteg...:))
2011. szept. 29. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Staff? :)

Akkor biztos nem lesz semmi baja :) Ha étvágytalan vagy hány/hasmenése van, akkor látogassatok dokit, de egyébként nem érdemes. Hidd el, látnád rajta, ha baja lenne. Ha nagyon aggódsz, holnap délelőtt hívd fel a dokit, de ő is meg fog nyugtatni :)


Tessa

2011. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akár csak a saját Staff-imról beszélnél :) Ő is mindent megakar burkolni :)Most a könyvem felét ette meg amég elaludtam XD Baja nem lesz,kijön az belőle ha lenyelte.
2011. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 compactegon ***** válasza:

enyém is mindent összeeszik, 12 nap múlva egy éves (staffy). hihhhetetlen bélgép, egy szelet kenyérrel bárki ellopná.

egyszer olyat kakkantott, hogy be volt "csomagolva" ilyen parizer-műbélbe. kicsit meglepődtem, de jót visítottam rajta. hülye kis dögök :)

2011. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!