Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kutyám becsókolt egy 1/2...

A Kutyám becsókolt egy 1/2 tál kel tésztát. Lehet tőle valami baja?

Figyelt kérdés
Beraktuk a szobába a melegre megkelni, anyu kiment teregetni és mire visszajött megette :S :( Beagleről van szó. Lehet valami baja?
2011. szept. 30. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
szerintem ez egy embert is kiütne. hivd fel az állatorvost és kérdezd meg.
2011. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem,max. kiadós hányás,esetleg szorulás vagy gyomorrontás,hasmenés.

milyen tészta? kelt?

2011. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Max annyi, hogy nem fog szarni. Adj neki tejet, vagy akármit ami ilyesmit megold. De persze csak akkor, ha látod, hogy próbálja, de nem jön. Esetleg glükoceptet, az hatékonyabb a tejnél.
2011. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Juj. Tényleg hívd fel az állatorvost, gyorsan.
2011. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
100%

Ha megússza, hogy Anyukád ágyelőt csináljon belőle, akkor nem lesz.

A gyomorsav feloldja az élesztőt, nem fog a gyomrában tovább kelni. A sok zabától esetleg lehet egy kis hasmarisa.

2011. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Már futkározik :D Csak gombóc a hasa :D Anyukám nem bántotta, mert a szeme fénye :D
2011. szept. 30. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hülye épp tegnap csináltam azt, hogy megettem egy negyed élesztőt, mert hát az milyen jót tesz a bőrnek...aztán ittam egy bögre meleg tejeskávét. Ne tudd meg milyen éjszakám volt. Lufi lett a hasamból XD
2011. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!