Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt szeretém megkérdezni hogy...

Azt szeretém megkérdezni hogy lehet e Bologne-senek adni tésztát? Mert rizst adunk neki de azt kihányja sokszor. (2éves)

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bolognai spagetti? xD
2010. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na bolognese..csak nem tom h kell irni..:)
2010. márc. 28. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:

az jó, ha van egy két éves kutyád, és még a fajtája nevét sem tudod, hogy kell leírni:S

egyébiránt, van kutyáknak kutyatészta, de szerintem a tápnál jobbat nem tudsz főzni, főleg ha jó minőségű!

2010. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerintem nem attol leszek jo gazda ha le tudom-e irni a nevét. legjobb minöségű tápot veszek neki meg kozervet csaka zt mondták hogy a konzerv nem jo mert nem rág a kutya...és a rizsa nem fekszik neki...akkor lehet sima tésztát adni vagy csak ezt a kutyatésztát?
2010. márc. 28. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, csak hülyéskedtem! :D Ha valóban a legjobb tápot kapja akkor felesleges neki mellette mást adni. Milyen tápot eszik? Amúgy semmi baja nem lesz attól ha néha-néha adsz neki egy kis tésztát a táphoz.
2010. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha kap jó minőségű száraz tápot nedves táppal keverve. Akkor más nem kell.
2010. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

na minden választ kapsz csak a kérdésedre megfelelőt nem:)

én is táppal etetek, de heti 1x-2x kap mást is.

sima tésztát is adhatsz neki, csak mértékkel:)

pl. ha főzök vmit, neki mindig vágok le egy kis pulykamellfilét vagy csirkemellfilét, megfőzöm neki és tésztával odaadom:) legyen az szarvacskatészta vagy tarhonya, imádja:)

vagy rizzsel, ami a Te kutyusodnak ugye nem jön be.

úgyis látni fogod rajta, meg az ürülékén, h kaphat-e majd máskor is.

:)

2010. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. márc. 29. 18:00
 9/9 Akiteki ***** válasza:
Minek? Felesleges tésztával tömni a kutyát, hacsak nem szeretnéd, hogy a lépcsőn ne a lábaival menjen le, hanem guruljon. Visszafelé akkor sem lesz egyszerű.
2010. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!