Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ampulla Frontline csak 1...

Egy ampulla Frontline csak 1 kutyára elég?

Figyelt kérdés

Bolhásak a kutyáink és épp ezért akarok venni majd Frontline-t,ami ilyen ampullás és csepegtetni kell,mert azt hallottam meg olvastam (itt),hogy nagyon jó. Csak azt nem tudom,hogy most akkor 1 ampulla több kutyára is elég vagy mindegyiknek kell egy? 3 kutyánk van,akkor 3 ampulla kell? Vagy elég egy,esetleg 2? Azt még hozzá tenném,hogy kistermetű kutyusok ---> palotapincsik

előre is köszönöm


2009. ápr. 27. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Egy ampulla egy kutyára való és a testsúlyuk szerint különbözőeket tudsz venni. Tehát Neked 3 db 1-10 kg-os kutyára valót kell venned. Azért nem szabad egy ampullát szétosztani, mert akkor nem jut a kutyára annyi hatóanyag, ami hatásos.
2009. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahol veszed ott megmondod, hogy hány kg a kutyád, és akkorának valót adnak. De kérhetsz úgy is(szokta pl a nővérem), hogy most mondok egy számot, 25 kg-os kutyának valót, és azt szétosztod. De jobb, ha akkorát veszel, amekkora a kutyád, mert így nem kell gondolkozni, hogy mennyit csepegtess rá.
2009. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
1 eb = 1 ampulla (A testtömegüknek megfelelőt vedd!)
2009. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

A spot on készítményeket súly alapján kell adni. Tehát megteheted, hogy veszel 3 db 10 kiló alatti kutyának valót, vagy egy 30 kilós kutyának valót és elosztod három felé.

De én a helyedben ezen nem sporolnék, nagyon nehéz azt a kevés folyadékot elosztani, úgy hogy egyiknek se jusson túl sok, vagy túl kevés.

2009. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) akkor azt hiszem maradok a 3 db 10 kg alatti kutyás változatnál és nem spórolok rajtuk :) mégegyszer köszönöm
2009. ápr. 27. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1 doboz 2-10 kg kutyának való Frontline csepp 3 pipettát tartalmaz és kb. 4ezer Ft-ba kerül. Így meg van oldva a 3 kutyának kb. egy hónapra a bolha-kullancs problémája. Úgy tudom - bár lehet tévedek -, hogy a különböző súlyra vásárolt cseppekben más a hatóanyag tartalom, ezért nem biztos, hogy jó megoldás egy olyat szétosztani a pincsikre.
2009. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem van egy 40 kilos meg egy 7 kilos kutyám .. azt mondta a doki nyugodtan vegyem meg az 50 kilosra valot és osszam szét tömegarányban

(ha jobb napja van akkor szétméri nekem pipettába ...)

2009. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!