Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most miért kell őt osztani? (...

Most miért kell őt osztani? ( rövid. Tudom. )

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2247131-meg-l..


Annyira csúnyán írtak neki, mintha ő tehetne a dologról.

Én voltam hasonló cipőben, legutoljára cicát neveltem. Sajna 2 hetesen elpusztult, de van,amelyik már 2 éves, én neveltem azt is.

Én tudom,hogy ez mi munka, becsülni kéne,nem leszólni.


2011. szept. 30. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
ez elég csúnya dolog volt,de vannak ilyen okos értelmes emberek,akik leszolnak másokat.. és még olvasni sem tudnak. ! ez magyarország. de am miért tetted fel a kérdést? nem értem..
2011. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azért,mert érdekel,tényleg,hogy pl. Akiteki,aki ért ezekhez a dolgokhoz,segítség helyett miért a lecseszést választja. Meg ilyenek.
2011. szept. 30. 20:03
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Én is írtam

ez vagyok:



A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:02

2011. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csúnya dolgokat írtak neki, pedig szerintem kár ilyeneket írni, amíg nem ismerjük a háttértörténetet.
2011. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt tényleg nem értem én sem, talán Akiteki és a többiek választ adnak erre a kérdésre - én is kíváncsi vagyok a miértre, mert engem is szóltak már le hasonló miatt...


Egyébként meg minden tiszteletem a Tiéd, remélem, a kutyusok jól vannak és szépen növögetnek azóta!:)

Nagy mázlijuk van, hogy rájuk találtál, és hogy Te találtál rájuk...:)

(mármint egy ilyen jó érzésű ember.:))

2011. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért az ez Magyarország kicsit öö nm is tudom hogy fogalmazzak...inkább azt mondanám ilyenek az emberek egy része....

(Máshol is hidd el....ha más az elképzelésed életről nevelésről, nevekről....egyesek már meg is ölnek és nekedesnek az nélkül hogy végighallgatnának, vagy elfogadnák hogy neked az tetszik és kész...)

2011. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja és hozzátenném nem is válaszoltak csak nekiestek, pedig elvileg ez az oldal a kérdések és válaszokról szólna, legtöbb esetben (sajátra is) válasz nincs csak lecseszés, gondolom sokan a gőzt csak itt merik kiengedni ahol nem szemtől szembe kell....
2011. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akiteki ***** válasza:
41%

Mert kb. a felét hiszem el minden kérdésnek. Van, hogy annyit sem. Érdekes módon mindig jó néhány válasz után jön az, hogy nem is én voltam, a szomszédé meg találtam és különben sem Magyarországon élek, mikor már jól beolvastunk az illetőnek.

Mivel nem kevés randaságot láttam már, igencsak felháborít, hogy az emberek annyira nem törődnek a kutyájukkal, hogy ne legyen bolhás. Most sem hiszem el a többi körítést.

2011. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyesek azt hiszik, hogy Ők szentek, sérthetetlenek és azok is voltak mindig. Elfelejtik sokszor a bakikat, amiket kezdő kutyásként, állattartóként vétettek és jól érzik magukat, ha másokat bántanak, kioktatnak. Pedig sok kérdés feltevőjének tudnának valódi segítséget nyújtani, ha barátságosan elmagyaráznák, hogy ki miért, mit nem csinált jól.


A másik, hogy a tények teljes ismerete nélkül (mint a linkelt esetnél is), nekiesnek a kérdezőnek, rögtön elítélve azt. Magyar szokás!


Akiteki!

A Te tapasztalataiddal inkább segítened kellene! Én is minden hétvégén azt hiszem, hogy ötösöm lesz a lottón, de sajnos még mindig csóró vagyok, pedig évek óta játszom!:)

2011. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Akiteki ***** válasza:

Látod, én még lottót sem veszek. Ennyiben sem hiszek.:))

Viszont tudom, hogy ha keményebben is szólok, többet segítek, mint aki mézesmázosan előadja a hülyeségeket.

Pl.:

[link]

Azt is beismerem, ha tévedek, főleg ha félinformációt kapunk. Ha megnézed, a sok névtelen között én azt is elkövetem, hogy elnézést kérek. :))

2011. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!