Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha már eszeget a kutyus akkor...

Ha már eszeget a kutyus akkor túléli, ugye?

Figyelt kérdés

A kiskutyánk 4 hónapos és parvós. Tegnap reggel kezdődött étvágytalansággal, bágyadtsággal, majd hányt és délután már véres hasmenése is volt és éjjel véreset hányt. Ma kapott szérumot, 200 ml infúziót és 5 különböző injekciót (fájdalomcsillapítót, hányás csillapítót, antibiotikumot, stb) már a haza úton jobban volt, itthon az első dolga az volt, hogy ivott majd sokat aludt. Ahogy felébredt szaladt egy kört, pisilt és enni kért. Ettem és jött oda pitizni, dörgölt, hogy adjak neki. Felhívtam az állatorvost és azt mondta adhatok neki egy nagyon kevés főtt csirke húst meg rizst. A rizs nem kellett neki, de a húsból kb 5-10 dekát megevett, összetépkedve, kis darabokban.

Még elég bágyadt, látni rajta, hogy beteg, sokat alszik, de már a tegnapihoz képest jobban van. Tegnap éjjel óta nem volt sem hasmenés sem hányás. Le fogja tudni győzni a vírust?


2011. okt. 1. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem jók a kilátások. A doki nem mondta mit adjatok neki enni? Szerintem ha valami olyat is mond amit nem baj ha előtte hagytok, akkor lehet jobb is lenne, mert akármikor ehetne..
2011. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta csak főtt húst és rizst ehet és ne adjak neki sokat egyszerre csak egy-két kisebb darabot és inkább óránkén kínáljam meg. Gondolom azért, hogy nehogy bezabáljon és hányás legyen belőle. Most alszik Sutyika, de később még megpróbálok neki enni adni. Tettem mellé vizet és kamilla teát, hogy ha akar tudjon inni. Ha magától nem iszik akkor sajnos erőszakkal kell itatni fecskendőből. Tegnap éjjel óránként itattam őt, hogy ne száradjon ki.
2011. okt. 1. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
KB.: 90% hogy legyőzi a vírust!! :)) Ezek nagyon jó jelek!! :) :D
2011. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!