Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy 4 hónapos...

Miért van az, hogy 4 hónapos német juhász kiskutyámnak csak az egyik füle hegyel a másik pedig lóg? Fog ez változni vagy pedig orvosi beavatkozást igényel?

Figyelt kérdés
De azért néha-néha ha nagyon figyel akkor mind a kettő hegyel,de álltalába nem.
2009. ápr. 27. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
4 hónapos korban ez még természetes. Egyébként nem kell rögtön radikális orvosi beavatkozást végezni, ha később se akar neki állni a füle, adj neki kalciumot, az majd beállítja.
2009. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért mert általában minden kiskutya lógó füllel születik és csak fokozatosan áll fel... Ahogy a prcok szilárdulnak... Ismerek olyan kutyát akinek csak 7-8 hónapos korában... Az enyémnek meg már 2 hónaposan, és ugyanaz a fajta... Még benne van az időben, várj türelmesen. Én szoktam nekik fölfelé irányulú mozdulatokkal (mintha ki akarnám egyenesíteni) masszírozni, de ez inkább csak móka. Vigyázz, hogy más kutyák játék közben ne a fülét tépjék... Azért hogy felálljon nem szoktak beavatkozásokat alkalmazni csak a vágott fülű kutyáknál... Ha nem áll fel akkor is német juhász csak kicsi hibával... :)
2009. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kiállításra akarod vinni, akkor nem kell aggódni akkor sem, ha úgy marad( ismertem olyan kutyit, aki kb 4 féle juhászkutya keveréke volt, vagyis a szülők sem voltak fajtiszák,de mindnek lóg a füle kölyökkorban, aztán kihegyesedik- hát neki 13 éves korára is úgy maradt az egyik, csak aranyosabb volt tőle :)
2009. ápr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az enyémnek 6 hónaposan még csak az egyik füle állt, a másik csak néha, amikor figyelt valamit.Majdnem 8 hónaposan állt fel a másik is.Szerintem ne aggódj, hamarosan állni fog mindkét füle.

2009. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Etesd jó minőségű táppal amiben sok a vitamin, ásványi anyag, és egészséges lesz, a nj.-nak amúgy is fontos a megfelelő táp mert nagytestűek, ha jól eteted, fel fog állni magától a füle. Ha jó minőségű kaját kap nem kell külön vitamin. Kérj tanácsot az állatdokitól mit adj neki fajtafüggő melyiküknek mi a legjobb.
2009. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Németjuhásznak melyik táp a legjob?
2013. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!