Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hozhatunk új kutyust?

Hozhatunk új kutyust?

Figyelt kérdés

Két kutyusunk volt, az egyik egy hónapja elhunyt :(

Ezután tűnt fel jobban, hogy a másik kutya mennyire passzív. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2246940-hogya.. )

Szeretnénk hozni egy új kiskutyát, de mivel a nagy már 10 éves kijönne vele vajon?

Úgy gondolkodtam, hogy mivel eddig is volt mellette egy másik, ezért nem haragudna az újra, de ugyanakkor egyszer véletlenül kinyílt a kapu, és egy kutya pont ott ment el előttünk, és hát nekimentek elég szépen. (szerencsére nem lett a kutyusnak semmi baja) Szerintetek akkor van esély, hogy egy új kutyát befogadna? ha igen, akkor hogyan mutassuk be neki?

(nagyon szeretném az újat, mert ingyen törzskönyvezett boxert kapnék, fehéret, ami álmaim kutyusa volt mindig, és ez egyszeri lehetőség az egész életben!)


2011. okt. 2. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi a 7 éves spánielünk mellé hoztunk új kiskutyát. Az első kb. 1 hónapban csak akkor engedtük össze őket, ha mi is ott voltunk és tudtunk rájuk figyelni. Most a morózus öregedő kutyánk teljesen megfiatalodott, imádják egymást.
2011. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát amikor olvastam az előző kérdésedet, azt írtad, hogy nem bírja az idegeneket.

Az én kutyám 10 éves de a malacért oda van pedig kb. 1 éve ismerheti. Tehát úgy gondolom, ha a kutya kölyök akkor e tied nem fogja bántani. Bár nem tudom milyen a természete... Az enyém biztos nem bántaná! :)

2011. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jah am tengerimalac nem nagy malac xDD utolsó voltam
2011. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

a macskákra haragszik nagyon, mert régen amikor kicsi volt még volt egy cicánk, aki a domináns fél volt:D és nagyon sokszor "elverte":D


És azt is meg tudnátok nekem mondani, hogyan mutassuk be őket egymásnak?

2011. okt. 2. 17:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nem írtad, hogy most milyen kutyád van. De sztem türelemmel össze lehet őket szoktatni. Világ életembe minimum kettő kutyánk volt, néha könnyebb néha nehezebb volt de mindig összebarátkoztak végül. Ha mégsem az gyorsan kiderül és akkor meg tovább tudsz adni egy kölyök törzskönyves boxert. Azonnal mutasd be, egy másik kutyát rejtegetni úgysem tudsz sehol. Ha egy farmon teljesen elkülöníted is megérzi rajtad a másik szagát :) Hagyd hogy megszagolja, megnézze. Ha bántaná akkor se bántsd, mert csak rosszabb lesz. Vigyázz a féltékenységgel is. Mi egy 5 éves rottweiler mellé szoktattunk egy palotapincsit és sose volt semmi gond! Szóval hajrá! :)
2011. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ha hoztok, semmiképp ne kölyköt, az halálra idegesítené az öreget a ficánkolásával.
2011. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok....ja és a már meglévő kutyád területén mutasd be az új jövevényt!
2011. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
jugoszláv farkasölőnk van. Eddig egy palotapincsivel élt együtt. :)
2011. okt. 2. 18:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Megint az vagyok, szerintem próbáld meg!
2011. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
akkor már csak apát kell rábeszélni:D
2011. okt. 2. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!