Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Behozzák az ebadót? (Kérdésed...

Behozzák az ebadót? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tegnap néztem a hírhálót és azt mondták, hogy be. lehetséges ez?! Körülbelül mennyit kell fizetni egy kutyára?!
2011. okt. 3. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Már volt itt 10 ilyen kérdés

ivartalanított és chippelt kutyára semmit.

az ivarosokra kb egy ivartalanítás ára lesz az egy évi adó.

A pénz az állatorvosi kamarához folyik be és ivartalanítási akcióra fordítandó

2011. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3500 Ft azt hiszem :) És igen lehetséges..csak ezzel több kóbor kutya lesz mert nem hajlandóak sokan fizetni..:(
2011. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

ivartalanítás ára 3.500 Ft?? Mire, egérre? Nekem a csivavát pakolták ki tavaly, 18.000 Ftért, és utána még az utókezeléseket nem is számoltam bele.

A németjuhász keverékemet annó 12 éve 20.000ért pakolták ki. Háááát... hol van ebbe a 3.500?

2011. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most is olcsóbb az akciós mint 18 ezer. Ha lesz bevétel az adóból akkor az akciós ivartalanítás lehet még olcsóbb.

A kamara és az állatvédő szervezet együtt dolgozták ki a tervezetet, biztos számoltak.

2011. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

khm.. nekem az a 18.000 Ft volt akciósan.. Az azért durva!

Ezért nem veszek soha többé szuka kutyát, az biztos!

Szerintem soha nem lesz ez olcsóbb, különben miből élne az állatorvos, ha minden olyan olcsó lenne?

2011. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi leszek, hogyan fogják beszedni az adót a cigánytelepeken szabolcsban és borsodban, mert, hogy oda fehérember adószedés céljából még be megy, de egészben ki nem jön az is biztos.
2011. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ilyen ebadó mellett ha tényleg 18 ezer Ft 1 kutyára évente a menhelyen jelentősen meg nőnek a kutyák száma. :) Ami a menhelyt illeti katasztrófa lesz.. :)
2011. okt. 4. 13:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is olyat olvastam, hogy évi 3500 ft az olyan kutyáknak akikbe nincs chip és nincs ivartalanítva, nahát én ezt marha kevésnek találom, mert ez olyan kevés, hogy egy szaporítót sem akadályoz meg, hogy ne szaporítson!!!!!
2011. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy csomó butácska írogatás! Ebadó, jelenleg is létezik! Benne van a veszettségi oltásban, és az állatorvosok fizetik be, minden oltás után!A FIDESZ új adóját nem adónak hívják, hanem - EB RENDÉSZETI HOZZÁJÁRULÁS-nak! Síma pénzbeszedés!
2011. okt. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!