Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kangal kutyám van, mit tegyek?

Kangal kutyám van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van 1 éves kangal kutyám.Nem tudom mért csinálja ezt,ha bármit veszek neki szétszedi játékból.Vajon mért csinálja ezt? (szuka)
2011. okt. 4. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem megfelelő játékot veszel neki.
2011. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert neveletlen. Olvass el pár könyvet a kutya neveléséről, amíg még formálható a kutyus.
2011. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
értek hozzá meg minden,de ez sztem hülyeség hogy nem megfelelő játékot veszek neki.meg nem kell könyv,ez már csak benne marad.:) akkor nem veszek neki :D
2011. okt. 4. 19:53
 4/14 anonim ***** válasza:
nem értesz hozzá, a kutya neveletlen - vidd iskolába
2011. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy értesz hozzá? Majdnem 1 éved volt rá, hogy megneveld, mégsem tetted...
2011. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

már mért lenne neveletlen? O_o

a leírtak szerint nem a konyhabútort rágja szét, akkor meg ne karattyoljatok már bele, mit kezdhet vmivel, amit nekiadtak.

speciel az én kis keverék szukám is szétrombol mindent, a kutyás barátok versengenek azon, ki tud megajándékozni minket olyan rágókával, amit a kisasszony nem szed szét :)

én amúgy azt mondom, rágjon csak. le nem nyelni, kandalt gondolom nem lakásban tartasz (nálunk idebent a szemét probléma az elsődleges) szóval innentől az ő dolga, ha már nekiadtam.

2011. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

*nyeli és *kangal

bocsi:)

2011. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem kanárim van. Az ilyen gumi csirke meg gumi labda nekik is egy perc és szét van szaggatva cafatokra. Ilyeneket én se veszek nekik. Viszont szoktam nekik bőr labdát venni. Rögtön ki is lyukasszák,de ezt azért nehezebb szétszedni darabokra. Kb fél évig elrágódnak rajta. De lehet kapni tömör labdát is. Az is jó sokáig tart amíg le nem faragják. :-)
2011. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mert erős a zsákmányösztöne, és valószínűleg következetlen nevelésben részesül+ nincs lemozgatva rendesen
2011. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

miért kell a kangalnak játék?


a legősibb nomád pásztorkutya, - jó esetben - zéró zsákmányösztönnel, minek neki játék? ha már egy éves, akkor lassan elindul a felnőtté válás útján. kapjon szocializációt ezerrel, és mozgasd sokat. mivel kangalról van szó, nincs olyan, hogy eleget mozog, maximum olyan, hogy eleget mozog ahhoz, hogy ne kergüljön meg...


(a kutya érdekében remélem, hogy tanyán laktok, és van néhány hektár terület, amit szabadon bejárhat)

2011. okt. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!