Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya tud csuklani?

A kutya tud csuklani?

Figyelt kérdés

A 8 éves kutyánk olyan furcsán veszi a levegőt.

Remélem nincs valami baj vele és csak csuklik.

Milyen amikor csuklik?


2011. okt. 5. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
tud csuklani,enyém is szokott!Milyen ha csuklik?Ugyanolyan mint az embereknél.
2011. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szoktak csuklani. :)
2011. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DakotaDamon ***** válasza:
Én is megijedtem, mikor először láttam a kutyámat csuklani, de nem lett semmi baja, ne aggódj. :)
2011. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon fura hangot adott ki magából,,most nézelődik.Én is nagyon megijedtem,még soha nem halottam ilyet tőle.

De mivel nem volt ijedt,vagy ilyesmi és mászkált fől-alá,nem gondolom,hogy valami baj lenne.

Mindjárt megyünk az esti sétára,

2011. okt. 5. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy csuklik, mint mi. Általában maguktól elmennek vizet inni ilyenkor, de elmúlik, ne idegeskedj rajta.
2011. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kiskutyám is szokott csuklani, főként reggelente amikor kaját kap. Biztos nagyon gyorsan kapkodja be a kaját és közben a levelgőt is ami beszorul, ezért lehet, h. csuklik.
2011. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is szokott nagyon ritkán, tök édes olyankor. Olyan, mintha csipogna :D


Elmúlt a csuklása a Te kutyádnak?

2011. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én kutyusom is szokott csuklani, ő magától nem iszik ilyenkor, de engem zavar és gondolom, őt is – bármilyen aranyos is :) –, úgyhogy én egy kanálka vizet öntök a szájába. Nálunk ez mindig beválik.
2011. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!