Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felvezzesem vagy ne?

Felvezzesem vagy ne?

Figyelt kérdés
Holnap lesz Tatán Labrador klubb kiállítás,viszem a Labimat.Azt nem tudom,hogy zajlik egy ilyen kiállításon a junior handlerkedés.Értek hozzá,meg tudom is,de klubbon még nem vezettem fel.Ivett barátnőm azt mondta vezessem fel.Bogi barátnőm is.(handleresek) Csak nem tudtam gyakorolni mert rossz idő volt ma.Klubb kiállításokon milyen formákat szoktak,leginkább?Tudom,hogy bírotól függ,de inkább.Egy kicsit aggódok,aki voltmár klubbon az légyszi irja le inkább milyet szoktak.:) Megköszönném.
2011. okt. 7. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos nem tudom, de erre nem előre kell jelentkezni?
2011. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
ugyanaz mint bármilyen más kiállítás,nincs különbség
2011. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oksa,csak mivel..mindegy azért köszi ^^
2011. okt. 7. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyi, rossz időben is kell ám gyakorolni.!!!! A kutyának meg kell szoknia, hogy lehet ilyen is, olyan is. Képzeld ha szemerkél az eső, mi lesz?
2011. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vezesd :) Nem veszíthetsz sokat, és még esélyed is van egy jó hely elérésére klubkiállításon. Melyik korcsoportba tartozol? 9-13 alakzatai általában: T, L, Kör, 14-18: 8, páros T, páros L, háromszög, free beállítás..

Lehet hogy egy párat kihagytam, de általában ezeket kérik. A jh-s barátnőid biztos segítenek a bonyolultabb alakzatok megtanításában :-) Hajrá:)

2011. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:

Mi történhet? Max. nem nyersz. Ennél rosszabb eredményt nem kaphatsz. :))

Mikor valaki izgul a kiállításon, azt szoktam mondani, hogy a legrosszabb dolog már megtörtént vele, mikor befizette a nevezési díjat. Utána már nincs miért izgulni, legfeljebb nem nyer, annál rosszabb dolog nem történhet vele.

2011. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!