Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan fájdalmas ilyeneket...

Olyan fájdalmas ilyeneket olvasni miért csinálnak emberek ilyeneket?

Figyelt kérdés

[link]


Megszakad a szívem!!!


2011. okt. 8. 12:43
 1/8 A kérdező kommentje:
2011. okt. 8. 12:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes.Állattemetőről tudok hogy van ,de az igazi. Ez meg olcsóbb.Annyi értelme van mint facebookra kipakolni a magánéletet,igazából semmi ,de van akit ez megnyugtat.
2011. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az oldalra értettem, hogy miért csinálnak ilyen oldalt hanem hogy kínozzák az állatokat, kikötözik stb.. Ne haragudjatok ha nem egyértelmű a kérdés csak nem látok a könnyeimtől.
2011. okt. 8. 13:05
 4/8 A kérdező kommentje:
2011. okt. 8. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz ilyeneket akkor.Sok gonosz ember van ,és lesz is ,ezen nem tudsz változtatni.
2011. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ezt akartam írni: ne nézz ilyeneket! Nem tesz jót a léleknek. Gonosz emberek vannak, és lesznek is. Én élőben látom ezeket, és bizony erősnek kell lenni, ha nem akarsz nap hosszat sírni.

Itt egy videó, hasonlóan erős idegzetűeknek való, de ha ezt megnézed ennek talán lehet értelme a későbbiekben. Ja és nem mellesleg egy átfogó, tanulságos dokumentumfilm.

[link]

2011. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a videót is, de nem bírtam végig nézni, csak odáig hogy a még élő kutyust bedobják abba a kukás autószerűségbe és bedarálják. Jaj, istenem szörnyű emberek vannak, kegyetlenek.
2011. okt. 8. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:

én elsírtam magam a videókon.

undorító mocsok ember az ilyen.az ilyen nem ember.

2013. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!