Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kedveljen meg újra a...

Hogyan kedveljen meg újra a kutyám? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Elvágta a lábát,minden nap fertőtleníteni kell neki!

Ajándék kutya,épp,hogy megszokott minket,most csalódott bennem,ugyanis fáj neki a lába!Csak ő azt nem tudja,hogy ezzel én jót teszek neki!Ezért haragszik,makacs,nem jön ha hívom!Nem bízik meg bennem!Hogyan édesgessem vissza?


2011. okt. 12. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
ha már megfog gyógyulni akkor utána sokat kell vele foglalkozni,nevelni...én kutyám 9 éves ebben a 8 évben(1 évesen került hozzám) voltak betegségei is.. szem műtét akkor cseppegtetni kellett a szemébe, akkor 2 éve a hátsó fogai tönkre mentek ki is húzták és egy szerintem elég rossz ízű krémmel kellett az ínyét kenni ahonnan kihúzták a fogát..egyszer véletlenűl még kisebb voltam akkor meg olóval megvágtam a bőrét amikor egy kis szőrt akartam lenyírni egy picit vérzett is sajnáltam nagyon szegényt jó hülye voltam..de nem haragszik rám..ide jön amikor hívom..
2011. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
legyél türelmes. Idővel megenyhüly. Nem nagyon tudsz mit tenni.
2011. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megenyhűl*
2011. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Csak akkor hívd magadhoz őt, ha jó dolgo fog vele történni, például jutalomfalatot kap és/vagy simogatást. Ha ezt így csinálod mindíg, tudatosulni fog benne, hogy ha hívod, akkor érdemes odamennie hozzád. :-)
2011. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
mindez amit írsz csak a te képzeletedben létezik-kutyáról beszélsz és nem emberről-a te érzelmi instabilitásod lehet az egyedüli oka a bizalomvesztésnek meg a hozzánemértésed:(
2011. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Egy hozzászólónak csak leírom ezt az érdekes megállapítást:

Az ember szereti a kutyát "emberiesíteni", a kutya pedig szereti az embert "kutyásítani"...:)


Az igazság valahol középúton van szerintem.:)


A kutyád érzi, hogy te nem bántani akarod (már amennyiben megfelelően közeledsz hozzá, és nem hirtelenkedsz, erőszakoskodsz túlzottan.), de nyilván ettől még nem lesz nagyobb kedve a fertőtlenítéshez...:)


Az én kutyámnak nemrég 3 héten keresztül napi 3-5x kellett a szemébe csepegtetnem. (mindkettőbe)

Hát nem rajongott érte, ha meglátta a kezemben az üveget, már sunnyogott előlem...

Aztán megbeszéltem vele, hogy "bocsi Manó, tuuudom, de muszáj, mindjárt végzünk,..." stb...:D


Túléltük, a szerelem ismét a régi.:)


Ne félj, ez nem fogja befolyásolni a későbbi kapcsolatotokat... (akkor sem, ha a kutya most került hozzád.)

2011. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kutyádnak kellemetlen érzést okozol a kezeléssel. Még szép, hogy igyekszik elkerülni. Nem Téged kerül, hanem a kellemetlenséget. Mivel nem régóta van nálad, a fegyelem, hogy bármilyen szituban odamenjen, ha hívod, hiányzik még nála.

Kicsit nehezebben fog menni az összeszokás amiatt, hogy az elején már egy rosszabb élménnyel köt össze Téged, de hidd el, el fogja felejteni és lesz egy kedves kutyád, aki majd rajong érted.

2011. okt. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!