Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétakor direkt kutyaürülék...

Sétakor direkt kutyaürülék gyűjtésére készült zacsit viszel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sima neylon zacskót viszek. Mivel évekig gyűjtöttük, van bőven. :-)
2011. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én uzsonna zacskót, 150 forint, és vagy 200ft, szóval jó.

Régebben volt, h az utcáról téptem, de sokszor nem volt ott, így ezt választotta.

2011. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
100-as csomag papírzsepi zacskója, közértből zsemlék kiürült zacsija, tescos szatyor, papírtörlő csomagolása... ha már mind elfogy, akkor jön az uzsonnászacsi.
2011. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, van direkte fekete zacsi is talonban, tokkal vonóval, de azt csak akkor használom, ha nappal rossz időben, rossz helyre jön ki a lépés, mert nagyon drága. (főutcán) Azon kívül, illetve este amikor senkit nem zavar, a sima, legolcsóbb uzsonnazacsi is tökéletes a Tescóból.
2011. okt. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk családi házas övezetben sajnos nincs kutya wc, de ha minden jól megy, erre a részre is kapunk talán egyet.:) A városban sokszor tapasztaltuk, hogy üresek a tárolók, így mindig van nálunk 3 vagy 4 darab, soha nem lehet tudni. Van, hogy sima nejlon zacsit használunk, mikor mi van kéznél. Bár a fekete kakiszacsi sokkal praktikusabb, legalább nem látja mindenki, hogy mit és milyen állapotban cipelek vagy fél órán keresztül, mire alkalmas szemetest találok a kidobására...:))
2011. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!