Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vidéken mi a 'törvényes'...

Vidéken mi a 'törvényes' módja a kutyaürülék eltüntetésének?

Figyelt kérdés
A kukákba úgy tudom tilos belerakni, de akkor ki hogy oldja meg h ne legyen büdös és elbomoljon? Vagy ha mégis beleteszik, hogyan?
2010. aug. 1. 16:29
1 2
 1/16 Deus88 ***** válasza:
27%

Egyszerüen dobd át a sz**t a szomszédba :))))

Csak poénkodtam inkább vidd hátra a kert végibe és ott dobd át gondolom ott nincs szomszéd.

2010. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kisvárosban lakok és ha sétálunk és pottyant én akkor rendes kukába dobom bele, mivel kevés a kuka, így külön kutyakakinak való kuka sincs. Tehát nem várhatják el, hogy ne dobjam bele, ha még a rendes szemetesből is alig van a városba.
2010. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok! Ja és otthon van külön kissebb szemetes, amiben csak a kutya kaki megy.
2010. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem fogom a szomszédba dobni, mindenki konyhakertet művel, és mindegyiknek van kutyája, én is elvárom h ne dobálja át az eperpalántáim mellé, én se fogom. De ha se kutyájuk se konyhakertjük nem lenne akkor se dobnám át.
2010. aug. 1. 16:38
 5/16 A kérdező kommentje:
2.és3.:és mi van ha megtelik a külön kisebb szemetes, nem büdös és hol tartod?
2010. aug. 1. 16:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindig jól bekötöm a száját, ha van benne, így annyira nem érzik, és hátra teszem a kert végébe.
2010. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Neszivass ***** válasza:
57%
A kutyaürülék komposztálható szerves hulladéknak minősül és a szelektív hulladékgyűjtő helyek ilyen konténereibe elhelyezhetők.
2010. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 doggy11 ***** válasza:

Mi vidéken lakunk,és itt nincsen szabály,hogy a kutyaürüléket összeszedjük.

De ha nálatok van,én azt csinálnám,mielőtt a kutya ürítene elviszed sétálin,ahol nyugodtan elvégezheti a dolgát.Gonolom erdőben,vagy mezőn nem nézik kinek a kutyája,és hova ürít:)

2010. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Neszivass: nálunk a szelektívnek csak üveg, papír és flakon rekesze van.

Doggy: nem azért szedem össze mert törvény van rá, hanem mert nem hagyom az udvarban mindenfelé, ez alapvető higiénia. Ha megyünk sétálni ott végzi és ott is hagyom,úgyis olyan helyre járunk ahova csak mezőgazdasági gépek járnak és a nagy fűbe, gazba az út mellett nem látni és nem is lépnek bele(hacsak nem megy bele az ember a dzsindzsába), de ritkán megyünk sétálni, errefelé nem szokás, a faluból csak mi szoktunk.

2010. aug. 1. 16:58
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]

Egyébként ezt találtam, gondoltam belinkelem, törvénybe iktatandó lehetne az egész úgy ahogy van, nagyon egyet értek vele, jól le vannak írva a dolgok(persze a vidéki elhelyezésre ez sem írja a megoldást).

2010. aug. 1. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!