Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viselik a kutyák a cipőt...

Hogy viselik a kutyák a cipőt meg a ruhát?

Figyelt kérdés
Kis méretű kutyákra gondolok :D
2011. okt. 15. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fajtától és szemilyiségtől függ.De nem nagyon birják.
2011. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Személyiségtől, neveléstől és szoktatástól függ.
2011. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól. Plusz minek rá ruha, meg cipő mikor alapból úgy vannak kitalálva, hogy a szőrük melegíti őket, kivéve az a kínai kopasz kutya, vagy mifene amelyik annak a Steiner Kristófnak vagy kinek van. Szóval lényeg az, hogy szerintem hiába kistestű a kutyád ne adj rá semmit. Nekem is van két Pekingi Palotapincsim több éve, és még egyszer sem fáztak meg, pedig sokat szórakoztak kint a hóban.

19L

2011. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Értelmes ember, nem csinál bohócot a kutyájából. Elfajzott pláza pi..k szokása, mert olyan "cuki". Közben végtelenül szánalmas, a gazdival együtt.
2011. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A cipőt nem viselik jól mert nem érzik a talajt és furán kezdenk járni
2011. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém (yorki) sokkal felszabadultabb, ha ruha nélkül lehet. Még -15 fokban is vidáman rohangászik. Szóval az elmúlt 2 télen nem is adtam rá a háttakaróját. Nagy hidegben úgy sem vagyunk lent sokáig, és amíg mozog, addig nem fázik. Ha hó van, akkor igyekszem arra vinni, ahol le van taposva, különben ráfagy a hó, és átnedvesedik a szőre.

Cipőt nem próbáltam soha. A felsózott részeket elkerüljük, de persze volt már olyan, hogy felkapkodta a lábát, gondolom akkor kicsípte a só. Otthon amúgy is lemosom a tappancsait, télen néha be is kenem neki éjszakára.


Szerintem csak arra kell adni, akin látszik, hogy tényleg fázik, és jobban érzi magát, ha ruha van rajta. Az előbb értem haza a margit szigetről, volt ott is egy yorki, nagy szőrben hagyva, és veszettül rohant a labda után, amit a gazdi dobált. Biztos vagyok benne, hogy nem fázott, mégis volt rajta egy "pulcsi"

Az emberek hajlamosak azt hinni, hogy a kutyák hőháztartása is olyan, mint az embereké.

2011. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagytestű, rövid szőrű, lakásban tartott kutyusom van. És igen, fázós. Kölyök még, most cseréli az első bundáját. Napközben nincs vele gond, de a reggeli-esti hidegekben a sétáknál bizony remeg és sokszor csak pisi/kaki idejéig vagyunk lent, mert amint végzett, jön haza. Hétvégén ezzel nincs is gond, mert napközben lemozgatom, de hétköznap már csak reggel-este tudom ezt megcsinálni. Ciki, nem ciki, divat, nem divat, ha így marad, én bizony felöltöztetem, mert muszáj lesz lemozgatnom, ha nem akarom, hogy a lakásban tomboljon.
2011. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!