Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever kutyus kora?

Golden retriever kutyus kora?

Figyelt kérdés
Ma kaptam ajándékba egy golden kutyust amire azt mondták,hogy 4 éves,de ahogy én észre vettem a felső fogsoraiból hiányoznak,a tépő fogak megvannak,alul mind megvan ez jelentheti azt hogy idős a kutya.Erre is azért figyeltem fel mert olyan volt mintha vicsorogna közbe csak felül hiányzik a foga.
2011. okt. 15. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez már mindegy. A lényeg, hogy jó helyen van a kutya, és végre nem fogják kizsigerelni.
2011. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
vannak ilyen emberek akik a pénzt látják benne és amikor már nincs haszon kilökik,de ez még a jobbik eset volt hogy elajándékozta,nem pedig az utcára került a kutyus.
2011. okt. 16. 08:53
 13/16 anonim ***** válasza:
Ivartalaníttasd minél előbb. Sajnos a szinte minden tüzelésnél elletett szukák ugyanolyan hajlamosak a daganatokra,gennyes méhgyulladásra,mint a soha nem ellettek.
2011. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nálam nincs kan kutya,csak egy gond van vele nagyon fél még enni is csak úgy akar enni ha nem látja senki,ugatni meg egyáltalán nem akar.Nekem van két kis sicu kutyám azok mellé hoztam őt,hogy ugasson mert itt hajlamosak el lopni a faj kutyákat és az nem lenne jó mert a 2 kislányomé a törpe kutyák.
2011. okt. 16. 09:45
 15/16 anonim ***** válasza:

Mindenképp azt javaslom, hogy a kutyák legyenek chipezve, és ivartalanítva. A fajtatiszta kutyákat azért lopják, hogy legyen mit szaporítani. Ha a kutyáid nem tenyészthetőek, akkor ne adj Isten ha ellopják, sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy visszakerülhet hozzád.

A goldinak pedig hagyj időt, meg fog szokni mindent. Szegénynek nem lehetett könnyű élete:(

2011. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2011. okt. 16. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!