Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed a budakalászi...

Mi a véleményed a budakalászi Kutyaparadicsom-ról?

Figyelt kérdés

Valaki járt ebbe a kutyaiskolába? Milyenek az oktatók? Sikerült a kutyádat jól megtanítani itt a dolgokra?

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 16. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem vittem oda a kutyámat sosem de nem azért mert rossz a suli hanem mert nekem messze volt de egyébként jó suli láttam 1x 2x őket :)
2011. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi odajártunk agilityzni pár éve. Alap hopszizgatásra jó, ha komolyabban versenyszerűen szeretnéd, akkor kevés.

Amennyit az engedelmes foglalkozásokból láttam az jó, ráadásul a Búcsúházi Laci jó kiképző. Egyik kollégám fiai 10 és 15 évesek jártak oda egy labradorral és egy németjuhásszal - a srácok BH vizsgát tettek. Így úgy gondolom h nem lehet rossz az engedelmes képzés. A hangulat meg jó, jó helyen van, különösen nyáron nagyon jó, amikor csak kisétálunk és mehetünk is úsztatni.

2011. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!