Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma a Budakalászi METRO felüljá...

Ma a Budakalászi METRO felüljárón 19. 00-kor (esőben! ) állt egy fekete esőkabátos alak esernyővel és egy lábas kamerával. Egyedül volt, lehetett rendőr is aki éppen traffipakszozott? Esőben is kiállnának trafizni, kocsi nélkül? Kitudja?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg mezei (hobbi vagy profi) fotós? :P
2011. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt most, hogy érted? Gyúnyolódsz , hogy rendőr volt(és hogy tehetek fel ilyen hülye kérdést?)? Vagy véleményed szerint tényleg egy fotós? :D
2011. júl. 24. 22:22
 3/7 hümi ***** válasza:

sztem állvánnyal ott volt egy fotós és ennyi. :D

ismerem azt a részt, és nem hiszem h pont ott mérnének a rendőrök..

2011. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam , mert szerintem picit többel mentem a megengedettnél, no de ha mégis rendőr bácsi volt, akkor pár hét múlva csekk. :S
2011. júl. 24. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gúnyolódás. Inkább naiv vagyok, nekem rendőr helyett biztosan valami elvetemült fotós, filmes jutott volna eszembe, mivel én is képes volnék egy híd tetején szobrozni. :D
2011. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ilyen kamerával trafizhatnak am?


Link :


[link]

2011. júl. 24. 23:53
 7/7 anonim válasza:
ilyen cuccal nem, mert kell viszonyítási sebesség.
2012. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!