Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 30 kg körüli házörző kutya?

30 kg körüli házörző kutya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok,szeretnék venni egy kutyát házörzésre főleg,de hobbi célból is hétvégénként szeretnék vele sétálgatni.

nem szeretnék egy be..ari kutyát,akivel ha elmegyek sétálni,nekem kelljen megvédeni,de nem is szeretném ha hamis lenne.

Én bernipásztorra gondoltam ő 30kg felett van tudom,de más megfelelő kutyát nem találtam,szerintetek,mondhattok kutyafajtákat.

Németjuhász,belga juhász,kuvasz kizárva.


2011. okt. 18. 15:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindenkinek,főleg azoknak akik nem csak szekálni akarnak.

Időm lenne a kutyára.

Én dobermannt se staffit nem szeretnék.

Jól ismerem fajtákat,de mégis olyan nehéz dönteni,kicsit vonzódok a juhász-pásztorkutyákhoz.

2011. okt. 18. 20:11
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Most nem azért, de egy gúnár is elég jó házőrző.
2011. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy menj el a legközelebbi menhelyre és válassz egy aranyos keverék kölyköt. Általában nagyjából meg tudják jósolni, hogy mekkora lesz és milyen fajták keveréke.
2011. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hovawart. Nagyon jó házőrző kutya!

Nagy angol-francia kopó.

2011. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gúnár:)
2011. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!