Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tudnak megfagyni a...

Miért nem tudnak megfagyni a kutyák?

Figyelt kérdés
Van egy dalmatánk, és van fűtött helyiség ahol tud aludni, de sokszor kint alszik a mínuszokba, hóba, fagyba..Miért nem fagynak meg a kutyák?
2011. okt. 19. 11:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Kedves előző, szerintem ajándékozzátok el a kutyátokat,ha nem tudtok számára megfelelő körülményeket biztosítani. Mire vártok,hogy elpusztuljon? Szomorú,hogy azután se tesztek semmit,hogy egyszer már majdnem baj lett.
2011. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is láttam már jégvirágot mollosser orrlyukában... Nem volt vicces, azóta nálunk mindig bent éjszakáznak a kutyák télen.


A bordeaxit meg ápolni kéne, és akkor nem lenne büdös. Azt meg nem is értem, hogy aki allergiás a kutyaszőrre az minek tart kutyát. Tényleg megvárjátok, hogy megfagyjon? A kihűlés nem volt elég?

2011. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Akiteki ***** válasza:

Ez a szöveg, hogy allergiás valaki a kutyaszőrre már elég unalmas. Tisztán kell tartani a kutyát és akkor nem dől belőle a kosz és nincs mire allergiásnak lenni.

Nem a szőr okoz allergiát, mert azt nem lélegzi be az ember, hanem a benne lakó poratkák.

2011. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem beagle-öm van.Ő is rövid szőrű,de a hóban futkározik,imádja a hóesést,a telet,pedig azt sem mondhatom hogy télen született mert augusztusi kutya...:D Lehet hogy átvette a gazdája gyerekkori szokásait...:D

Ő mondjuk a meleget is imádja.Télen behoztuk és a kandalló mellett aludt,úgy hogy a háta hozzáért a kandalló aljához. :) Szóval ő is rövid szőrű kutya,mégis bírja a hideget is meg a meleget is...:)

2011. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

az én kutyám januári születésű. Az anyja gazdája nem kényeztette el őket, mert tudta, hogy a kiskutyák szervezetét meg kell erősíteni. És igaza is lett, mert az én kutyám nagyon jól bírja a hideget. Néha kedve támadni a hóban hemperegni. (nem rövid szőrű), télen mindig meleg házikosztot kap tőlem, hogy felmelegítse a testét. És úgy vettem észre, hogy jobban szereti a főztömet, mint a száraztápot, mert úúúúúúgy falja!!! :D

a házunkban akkor alszik, ha -5 fok alatti hideget mondanak be. félünk, hogy ez alatt, a hőmérséklet alatt megbetegszik.

2011. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nagyszüleimnek volt doberman, és télen nyáron kint volt. persze volt szélvédett kutyaháza, amibe télen kapott szőnyeget, meg plédet, és semmi baja nem volt. imádta a havat :)
2011. okt. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!