Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnénk kiskutyát. Mellyek...

Szeretnénk kiskutyát. Mellyek azok a fajták, amelyek jól idomíthatók, csendesek és nem agresszívak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 14:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

Valaki írta a Border Collie-t...Hát szerintem semmiképp nem neked való ha csak délután vinnéd. Neki sok mozgás kell, és sok tanulás.

A Labradornak is nagy a mozgás igénye úgy tudom, de nekem ilyen kutyám még nem volt ezért nem igazán tudom!

2011. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Labrador érdekes téma, hiszen közülük sokan vakvezetőnek kerülnek ki és nekik nem biztos, hogy minden nap megadatik az, hogy a gazdival sétáljanak. Őket agyilag is lefárasztja az, hogy mennyi mindenre kell figyelniük, amikor a gazdit vezetik valahova. Utána rengeteget alszanak, hogy regenerálódjanak.
2011. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
magyar vizsla
2011. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

szia, kedves kérdező!:)


ha leső kutya, semmiképpen nem ajánlom sem a border colliet, sem semmilyen terelő vagy pásztorkutyát, és a goldent meg a labradort is kizárnám, mert őket bizony agyilag is le kell fárasztani, különben sok gondotok lesz vele.


kinti vagy benti kutya lenne?


én is az uszkárt javaslom, ha tanítani is akarjátok!


(a golden, németjuhász, labrador és a terelőkutyák nagyon jól tanulnak, de ők keményebb diók. a legtöbb border és golden, akiket kutyasuliban látsz a legproblémásabb kutyák. nagyon érteni kell a nevelésükhöz.)


első kutyának mindenképpen menhelyit választanék, ők ugyanis sokszor csupán hálából is megcsinálják, amit kérsz.

ha szeretettel, kedvességgel megtöritek a jeget egy menhelyinél, soha jobb kutyátok nem lesz.:)


egyébként, hogy fajtákat is ajánljak:

társasági kutyák közül szinte bármelyik...

meg a spániel...


és szuka legyen, de ivartalaníttassátok! akkor csendben is lesz, csak a kertet fogja védeni.:)

2011. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom hogy néz körül egy menhelyen nagyon édes kutyák vannak. De ha minden képen tenyésztőtől szeretnél kutyát akkor én is az uszkárt javaslom. Mondjuk úgy tudom annak is kell napi 2 séta de nem tudom nem volt még ilyen kutyám. Igazából az uszkáron én nagyon gondolkodnék a helyedben mert vadász kutya. Na de mindegy akár hogy is választasz sok szerencsét a kutyushoz. :)
2011. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én mint mindig, a Pekingi Palotakutyát ajánlom. Agresszív azzal, aki bántja. Ha ezt a fajtát választod, legyél sokat vele, mert agresszív lesz, ha keveset van emberek közt. Az enyém jól tanul, és csendes.
2011. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát nekem a spániel és az uszkár annyira nem tetszik de azért köszönöm!
2011. okt. 30. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!