Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újpesten van olyan hely ahol...

Újpesten van olyan hely ahol sok kutya gyűlik össze?

Figyelt kérdés
Mondjuk mint a városligetben? Szeretném kutyák közé vinni a kutyusom ahol játszhat sokat, de nem tudok minden nap a városligetbe menni neki meg annyi energiája van nagyon nehezen fárad el, és jót tenne neki a szocializáció is de itt a telepen nincs sok kutya vagy a legtöbb nem túl kedves vagy agresszív..
2011. okt. 21. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A Szilas patak mentén lehet sétálni, arra nagyon sok kutya szokott lenni. Ha nem is úgy egy kupacban, mint a Városligetben, de biztos talál játszótársakat.

Merrefelé laktok?

2011. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Népsziget? Ott a suli miatt mindig van egy csomó kutya, én sokszor megyek ki olyankor is, mikor nem sulizunk...
2011. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Stopshopnál lakunk :) De lassan átköltözünk Külső Váci út felé :)
2011. okt. 21. 12:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Népszigeten alig láttam kutyókat biztos rosszkor mentem ki :D esetleg máshol? 13ker is lehet akár :D
2011. nov. 2. 01:35
 5/6 anonim ***** válasza:
A Rákos patak mentén a 13. kerületben mindig sok kutya van. A 4.-ben a Semsey Parkban, illetve a Pozsonyi utcai lakótelepen van egy tuti és elég nagy kutyafuttató. Oda is sokan szoktak jönni
2011. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van kutyás ismerősöm a stopshopnál, és ott van kutyás "banda". Járj le különböző időpontokban, egyszer csak megtalálod őket :)
2012. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!