Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tesz a gazdi ha a kutyus...

Mit tesz a gazdi ha a kutyus a lábán akar "edzeni"?

Figyelt kérdés
értitek mire gondolok...ott baszkodik a lábamon a drága:)) nem tudom mi a teendő, és csak nálam csinálja, a férjemnél nem. 6 hónapos amstaff
2011. okt. 22. 17:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
nálunk is így van. ha látom h azt akarja csinálni odaadom neki azt a plüsst amivel szokta csinálni és azzal elvan
2011. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Hát az egyik gazdi ezt, a másik azt.

Aki ért a kutyákhoz, és meg akarja nevelni, az például nem hagyja neki, már ha erre voltál kíváncsi.

2011. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
még soha életemben nem volt kutyám, nem tudom mit kell tenni, hagyni vagy nem, de engem zavar és nem hagyom. most akkor kell csajozni vinni vagy mi?
2011. okt. 22. 17:19
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Én úgy belerugnák,hogy elszálljon!Rohadt dög engem ne baszogasson!!!
2011. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell csajozni vinni.:) Az én 6hónapos kutyusom is ezt csinálta.:D De már leszokott róla, ne enged neki és akkor nem fogja csinálni, ráütsz egy picit a s*ggére vagy, rászólsz h ne csináld vagy, mit csinálsz? vagy, h rossz vagy nem szabad!:D

Sok sikert!:D

2011. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Eszedbe ne jusson fedeztetni vele, ez a legrosszabb, amit tehetsz! Ez dominancia-probléma, nem "csajozni" kell vinni, hanem "nyakon verni"!! Ha most hagyod fedezni, tuti biztos lehetsz benne, hogy rontasz a dolgon, nem keveset. Ezt kanok és szukák is szokták csinálni egymás között. Mégpedig a magát dominánsnak tartó fél az alárendettel. Mert ez csak az tűri el egy fölötte állótól. Szóval tessék a sarkadra állni és leszoktatni róla!
2011. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

A menhelyek azért vannak tömve, és azért van több tízezer gazdátlan kutya magyaro-on, mert mindenki azt hiszi, hogy a kan kutyájának "csajozni" kell.

A kutya nem azért végez párzó mozdulatokat rajtad, mert bejössz neki, hanem mert most válik ivaréretté, feszegeti a határokat. Egy kutya arra mászik így rá, akivel szemben ezt meg meri tenni. A férjed fölötte áll a rangsorban, eszébe sem jut, hogy vele is ezt csinálja.

Ha tervezitek a kutya ivartalanítását, akkor minél előbb legyen megműtve. Kizárólag pozitív irányba fog változni, Nektek is könnyebb életetek lesz vele, és ő is nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb lesz.


És kérlek, nagyon szépen kérlek, ne akarjatok vele fedeztetni. Amúgy is csak rontana a helyzeten, ha egyszer összeengednétek egy szukával.

2011. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Ja, amúgy nekem szuka kutyám van. Ennyi idősen ő is elkapta az egyik plüss állatomat. Elvettem tőle, megszídtam, és soha többé nem csinálta.

A dominancia kifejezése független attól, hogy kan vagy szuka. Egy jól nevelt kutya ezt egyáltalán nem csinálja, főleg nem a gazdája jelenlétében. Nem csinálja se plüssön, se emberek lábán, se más kutyával.

Aki ezt hagyja a kutyájának, mert azt gondolja, hogy ez vicces, vagy erre szüksége van, az nagyon téved.

2011. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ok, akkor nem hagyom. amúgy 1 hete kezdte el, akkor megszidtam, és azzal bünettem hogy tegnapig nem foglalkoztam vele, csak odaadtam a kaját és hagytam békén, bezárva a kijárójába, és csak a férjem sétáltatta stb. azt hittem elfelejti. de tegnap megint és mai is, ezért csak kitakaritottam nála és visszazártam
2011. okt. 22. 19:07
 10/11 Akiteki ***** válasza:
73%
Nem kell egy hétig büntetni, elég ha nem engeded. És figyelj oda más témákban is, hogy ne akarja átvenni a hatalmat. Kamaszodik a drága, próbálkozik mit lehet megengedni a gazdival szemben.
2011. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!