Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebtenyésztők hol vannak ilyenkor?

Ebtenyésztők hol vannak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Könyörgöm valaki állítsa már le ezeket az önkényesen szaporítókat!
2009. máj. 5. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet. A tenyésztők épúgy nem tudnak semmit tenni, mint az egyszerű kutyaszerető tulajdonosok.


Sokan úgy gondolják, hogy itt tenyésztők beszélnek a szaporítás ellen, pedig a legtöbben csak kutyatuéajdonosok vagyunk, hiszen a tenyésztőknek a legkevésbé sem konkurencia az ilyen.

Sajnos így lesz tele az ország beteg, keverék, de fajtatisztának hitt kutyával.

Számtalan olyan kérdés volt már, ahol a kép felrakása után kiderült, hogy a kutya első ránézésre sem fajtatiszta, de nincs mit tenni, tájékozatlan embereknek el fogja adni mint "tk nélküli fajtatiszta akit csak szeretni kell". Aztán, ha jönnek az orvosi számlák, vagy a kutya ideggyengeség miatt nem tartható akkor ki lesz dobva.

2009. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kereslet teremti meg a kínálatot!


Ha az emberek nem akarnának minden áron "márkás" kutyát nagyon olcsón, akkor nem lenne nekik ilyen jó világ!


Éppen ezért nem a tenyésztők azok akik tehetnek valamit hanem maguk az emberek!


És mi ezért annyit tudunk tenni hogy felvilágosítunk, adatokat, tényeket közlünk, figyelmeztetünk!


Már lehetőség jelenleg sajnos nincsen!

2009. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úristen, ezt nem hiszem el! Átírták a kérdésemet! Kedves válaszolók ezt a kérdést nem én írtam ki az oldal üzemeltetői írták át! Én soha a számra se vennék ilyen szót hogy szaporító!!!! Köszönöm hogy önkényesen átírták a kérdésemet, ezt nem én írtam!!!!!


Kérdésemnek ez volt a lényege: a kutyák részben egy ember olyanokat ír hogy havanese keverék kutyáját akarja pároztatni és a kicsiket fajtatisztaként akarja eladni, és erre írtam hogy ebtenyésztők menjek már rá a kérdésre és állítsák le ezt a barmot!!!

keressétek ki a kérdést kérlek titeket!

2009. máj. 5. 09:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Értjük mit szeretnél ... de a sok csökönyös barommal semmit nem lehet tenni, ha nem hallgat a jó szóra ..

Ráadásul ahogy elnézem minél inkább probáljuk öket meggyözni mi a helyes, annál inkább csinálják a baromságakat ...

2009. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!