Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya pisi-kaki beivódott...

Kutya pisi-kaki beivódott szagot, hogy tüntetitek el?

Figyelt kérdés
Köszi

2011. okt. 29. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, honnan. Amit tudtunk, azt mi kimostuk. A nappalinkba volt egy szőnyeg, hoztunk tisztítógépet, de nem vette ki teljesen a szagot. Aztán elvittük tisztítóba, de sajnos még utána is éreztük eléggé. Úgyhogy a szőnyeg a kukában kötött ki sajnos:(
2011. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
2011. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szódabikarbóna:

Macska, kutya vizelet / szag: szórjuk be a tisztítani kívánt felületet, majd egy nedves ronggyal dörzsöljük át nedves ronggyal. b

2011. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)


Nekem is nagy gondom volt ez, mert amíg a kutyáim kölykök voltak, bent aludtak velem.

Háááát, leírhatatlan volt az állapot:D


Most lehet kapni az Aldiban szag és folteltávolítót, egy kutya és egy macska van rajta, fújós flakonú.

Iszonyatosan jó, nem hittem, hogy valaha ki tudom tisztítani a szőnyegemből a több éves(!) isten tudja, honnan származó foltokat, amiket a vanish sem szedett ki...

és a szagok?...

annyit pisilnek az állataim, amennyit jól esik:D

5x ráfújok, felitatom szivaccsal, és kész.

Még anyukám sem érzi a szagokat, pedig ő erre hiperérzékeny...:D

2011. okt. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam az ecet a megoldás minden zavaró szagra. Nyilván átmenetileg ecet szag lesz utána, de az kiszelőzik és büdös az nem marad.
2011. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!