Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb.3-4 hetes cicának fel van...

Kb.3-4 hetes cicának fel van puffadva a pocija. Pisi, kaki volt. Mitől lehet;? Nem evett többet, mint szokott

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem férges? Az anyja rendszeresen van féreghajtózva? Ő már megkapta az első pasztáját?
2009. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
anya nincs,féreghajtót is kapott,:-(
2009. jún. 20. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Langyos vízbe mártott vattával simogassátok a pociját. Az olyan neki, mintha az anyja nyalogatná. Talán jobb lesz.
2009. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én macskám, mikor kölyökként az utcáról hozzánk került, szintén kapott féregirtó pasztát, akkor nem ürült ki féreg. Utána pár hónappal kiderült, hogy mégiscsak férges, úgy, hogy nem volt kiengedve.


Ez szigorúan az én laikus következtetésem: lehet, hogy a paszta nem olyan hatékony, mint a tabletta, és a te cicád is férges esetleg. Viszont, gondolom, kölyöknek nem lehet még tablettát adni.


Gondolom, ha nem múlik el rövid időn belül, úgyis konzultálsz az orvossal, biztosat ugye csak ő tud mondani :)

2009. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kölyökcicáknak való féregpaszta nem ér semmit,mert az csak egy féregtipust nyír ki. Én elvinném dokihoz! 1 olyan korú cicának napi 4x kakilnia kell, pisi kb 8 alkalommal legyen.
2009. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 4 hetesen kaptam egy kiscicát, és rögtön elvittem orvoshoz, mert úgy tűnt, hogy puffadt a pocija, legalábbis a pici testéhez képest nekem nagynak tűnt. Az orvos megnyugtatott, hogy ilyen korú cicáknál ez a normális. Szerencsére tényleg nem is lett semmi baja, de azért azt figyeld, hogy rendben van-e az emésztése. Egyébként 3-4 hetes cicáknak nem kell napi többször kakilni, elég egyszer is, de azt elő kell segíteni a poci masszírozásával, ha magától még nem megy.
2009. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!