Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A staffordshir terrier mért...

A staffordshir terrier mért hosszúkás a feje?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy staffordshir terrier mielőtt rá kérdeztek FAJTISZTA. De még is hosszúkás a feje nem olyan mint a testvérének (az alomból) a testvérének tompa és a feje felül széles az enyém az ellentettje és az lenne a kérdésem fog ez még változni vagy esetleg tudok e tenni az érdekében étrend változtatással ?előre is köszi a válasz

2011. okt. 30. 10:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
de akkor 100% biztos hogy nem igazi van benne valami más is de ha azt veszem alapul apja anya szép volt és mind a ketőnek felvolt vágva a füle szóval valami staffinak kell lennie benne
2011. okt. 30. 16:32
 12/20 anonim ***** válasza:

Nyugi...

Fejlődésben lévő kutyád van. Lehet, a kannak idővel nyúlni fog a feje.Eleve a kannak mindig erősebb a fej, mint a szukának.

Ismered a szülők vonalát? Nem csak az anya-apa jön vissza a kölyökben, hanem még a nagyszülők, dédszülők is.

ha elmész egy kiállításra, látni fogod, hányféle variációban van a staffi formára.

2011. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A szuka 100%, hogy nem fajtatiszta amstaff, teljesen más a feje. Ne csodálkozz, hogy átvernek, olcsó húsnak híg a leve, ahogy a mondás tartja. Ha fontos lett volna, hogy fajtatiszta legyen, akkor miért nem vetted tenyésztőtől törzskönyvvel?
2011. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy fajtatiszta-e?!!Ha hobbicélra veszed, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy standard vagy nem!
2011. okt. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Akiteki ***** válasza:

Egyik sem hasonlít staffordra. A kan meg pláne inkább egy boxerre emlékeztet.

Mivel papírjuk nincs róla, ezért reklamálni sem tudsz.

Tökéletesen igazad van, hogy egy menhelyről ingyen megkaptad volna.

Csak remélem, hogy mindkettőt ivartalanítani fogjátok időben, hamár egy családban laknak.

2011. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ööhh nahh utána jártam a dolgoknak és kiderült hogy anya apjának van törzskönyve persze ő nem tenyésztő és hogy megválaszoljam a kérdésed nem egy környéken lakunk kb 5-6 kilométer van köztünk amúgy fejlödésben van a kutya és ezért fura a fej alakja de most csont erősitőt is szed és már kezd felül szélesedni a feje ..:)
2011. nov. 7. 11:02
 17/20 Akiteki ***** válasza:
Valahol a távoli múltban van benne egy fajtatiszta kutya, ennyit tudtál meg. Nem sokkal több, mint eddig. Sajnos rútul átvertek.
2011. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
jah és még valami itt van az alomból még 1 kutya mert mentem reklamálni és mutatott még egy kutyát ez tovább volt csecsen mint az összes meg is tartották .. [link] persze 5 hónapos meg a képeket úgy hasonlítsátok össze hogy amikor csináltam az enyémről 2-3 hónapos volt és már mondtam de mutatott törzskönyvet is ..szóval őrül a fejem ..:)
2011. nov. 7. 11:08
 19/20 anonim ***** válasza:
ha keverék,ha nem, de a szuka amstaffoknak általában hosszukásabb, vékonyabb fejük van mint a kanoknak.
2011. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ti mekkora egy szemetek vagytok. FEJLŐDÉSBEN VAN!!! 4-5 hónapos... atyaúristen... valamelyiknek csak 1 éves korában szélesedik a feje..
2012. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!