Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék még egy kutyát. Mit...

Szeretnék még egy kutyát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van már egy kutyánk (Vizsla) de én szeretnék egy másikat is (egy kisebbet). A mostanival én foglalkozok a legtöbbet. Én viszem sétálni, én játszok vele, próbálom tanítgatni, naponta több órát töltök vele mert imádom, én takarítom mindig a helyét, amikor jó idő van én fürdetem. Tehát én foglalkozom vele a legtöbbet. Szeretnék még egy kutyát. Anyámék csak akkor akarnak ha a mostani kutya már öreg lesz és nem sok van neki hátra de akkor is Vizslát. Mivel már egy ideje nincs macskánk így lehetne helyette egy kisebb kutya. Nagyon szeretném. Mit csináljak?

14L


2011. okt. 30. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem mindenképen beszélj erről a szüleiddel...és ha télleg igy foglalkozol a mostanival is akor mondd meg nekik h a másikkal is ugyanigy törödnél...amugy milyenre gondoltál? :)
2011. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj a Jézuskának.
2011. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Mondjuk én mindenképpen menhelyről szeretnék egyet. Ilyen tacskó méretűek nem lennének jók mert a legkisebb lyukon is kiférnek. A nagytestű az sokat eszik :D úgyhogy valami kisebb lenne jó, de azt úgyis ki tudnám választani ha csak arról lenne szó.
2011. okt. 30. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod, ma már egy kutya tisztességesen tartása sem két fillér. talán a szüleid úgy gondolják, két kutya már nem fér bele a költségvetésbe.

Jól elvagy a vizslával, akkor miért a vágyad még egy másikra?

Mennek az évek. Gondolom, tovább tanulsz .Kevesebb lesz az időd a kutyával is foglalkoznod.

2011. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a szüleiddel, mert két kutya tartásának azért már vannak anyagi vonzatai - nem is elhanyagolható.
2011. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!