Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ilyen kutyafajtákat...

Tudtok ilyen kutyafajtákat írni? (lent)

Figyelt kérdés
Nagytestű, izmos kutyafajták, amelyeket megvédik a gazdájukat, és mást nem is fognak el.Ha lehet rövidszőrű.

2011. nov. 1. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
bordeauxi dog
2011. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

orosz fekete terrier(trimmelni kel la szőrét 5 havonta,de megéri a foglalkozást)

Jeles ősökkel rendelkezik(30% rottweiler,30% óriás schnauzer,30% airedale terrier,5% újfounlandi,5% kaukázusi)

szerintem ugyanolyan kemény mint egy rottweiler,de ez jobb személyőrzésre,egy igazi testőrkutya,bőven van gy kan 55-60 kg,egy szuka akkora,mint egy rottweiler kan.

csak itt egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=snAsiuydydU

vagy közép-ázsiai juhász:

http://www.youtube.com/watch?v=uY49igYlhss

yellowstone nemzetiparkba ezzel őrzik a medvéket,igazi harciebek és testőrök.

De ott vannak még a belgajuhászok(malinois,groendoel,tervueren) akik csak egygazdás kutyák,csak rád hallgatnak

németjuhász,dobermann esetleg.

bullmasztiff

majd írj már ,hogy melyiket választottad,nagyon kíváncsi vagyok.

2011. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A rottweileren és a közép ázsiain gondolkozom.... nagyon nehéz választanom!
2011. nov. 3. 20:54
 14/18 anonim ***** válasza:
Tenyésztőtől veszed majd, ugye?
2011. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, onnan. Nagyon nehéz döntenem! Érveket is kérhetnék??
2011. nov. 3. 21:21
 16/18 anonim ***** válasza:
17:27. Szerintem a Kérdező arra gondolt, hogy egygazdás a kutya. Az pedig, hogy egy nagytestű kutya elvisel-e más kutyákat, szocializáció kérdése. Nekem nagytestű kutyám van, 5 hónaposan akkora, mint egy felnőtt stafford, de érdekes, hogy mégis a kistestű kutyák vicsorognak, őrjöngenek az enyém közelében, bár tudom, hogy félnek és ezért. Nem lehet általánosítani, hogy a nagytestű kutyák vadállatok, nevelés kérdése. Már most is naponta több órát foglalkozunk vele, tanítgatjuk, tud is viselkedni a kutya. A normális gazdájú kutyákhoz odavisszük, hogy szokjon más kutyákat, embereket is.
2011. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Lejla válasza:
amerikai staffordshire terrier, argentin dog :)
2011. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nápolyi Masztiff,Boerboel,Német Dog,Dobermann,Rottweiler,Bullmasztiff,Angol Masztiff
2011. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!