Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MIlyen táp lehetett?

MIlyen táp lehetett?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap olvastam itt egy tápról,link is volt. Brit-vagy brit care ( az olcsóbb ) volt,kifejezetten nagytestű kölyköknek,azt hiszem volt benne valami izületvédő is.

Ha valaki tudna egy linket adni nekem,azt nagyon megköszönném.


2011. nov. 2. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A Brit Care és a Brit Prémium tápok közül választhatsz. A Brit Care termékek jóval magasabb minőséget képviselnek, hypoallergén tápok.


A Brit Care-ből 12-13 ezer forint egy 12 kilós zsák.


A Brit Prémiumból 7-8 ezer forint egy 15 kilós zsák.


Több helyen meg tudod vásárolni, valahol házhozszállítással is. Írd be a Google-be, és elég sok webáruházat ki fog adni.


Arra viszont figyelj, hogy hiába van benne zöldkagyló kivonat, az viszonylag elenyésző mennyiségben van benne, tehát nagy valószínűséggel nagy testű kölyökkutyádnak kiegészítésre is szüksége lesz.


Néhány link:


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. nov. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Happy Dog biztosan tartalmaz zöld kagylókivonatot. A többiről nem tudom. Biztos, ami biztos, én emellé is adok neki külön... Az én kutyusom még növésben van. Ha a tied már esetleg felnőtt, akkor azért nem annyira szükséges külön adni neki. Amúgy a felnőtt táp, ha jól emlékszem 10 500Ft körül van/12,5 kg.
2011. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, közben megtaláltam!
2011. nov. 2. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!